MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den,

ráda bych Vás poprosila o doporučení kompletní péče o pleť včetně čištění. Pleť smíšená, mastná T-zóna, velmi rozšířené póry, černé tečky. Zároveň je velmi náchylná k dehydrataci - suché šupinky. Objevují se první jemné vrásky kolem očí a úst.

Děkuji za doporučení

Dobrý den Kateřino, 

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR.Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

2) Na celý obličej aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to sérum s extrémně vysokým obsahem kyseliny hyaluronové a aragnovým olejem.Toto sérum optimálně hydratuje pleť a vypíná vrásky. Sérum viditelně stahuje póry..

3) Na oční okolí aplikujte Oční krém Koenzym Q10 je to speciální přípravek pro ošetření očního okolí,který výrazně zvláčňuje a zpevňuje pleť .Zpomaluje proces stárnutí pleti.

4) Jako denní péči použijte Denní krém s kyselinou Hyaluronovou a arganovým olejem je to lehce vstřebatelný denní krém,který obsahuje UV filtry a tím zajišťuje pleti celodenní ochranu. Tento krém zaručuje optimální hydrataci pleti a redukci drobných vrásek. je vhodný i do mrazu.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit. V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem 

4) Na oční okolí opět aplikujte Oční krém Koenzym Q10 

5) Jako noční péči použijte Noční krém Mořské řasy je to lehký,jemný,snadno vstřebatelný noční krém,který zpevňuje a hydratuje pokožku.Obsahuje vitamín E -vitamín krásy a mládí.Působí proti vráskám a redukuje všechny projevy stárnutí pleti.

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

1x týdně použijte Masku na černé tečky tato maska obsahuje komplex ovocných kyselin,které účině redukují vyskyt černých teček.Aplikujte lokálně na problematické partie,nechte 5-10 min. působit a poté smyjte vodou nebo tonikem.

V případě dalších dotazů pište, rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, po použití čisticího mléka pro citlivou pleť ,mi zarudne obličej a bolí. Potom použijí jeste tonikum. U jiného výrobku u vás se mi to nestalo.Muzete mi poradit co místo mléka používat?Nebo jak se zarudnuti vyvarovat? Děkuji Vokačová

Dobrý den Anno,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila naší poradnu.Pokud máte tento problém,tak bych vám doporučila vyzkoušet na odlíčení pleti Dvufázovou odličovací emulzi  tato emulze obsahuje extrakt ze světlíku lékařského a komplex hydratačních látek.Není parfémovaná a proto je vhodná i pro citlivou pleť.Je určena k večernímu odlíčení pleti včetně očí. před použijtím tuto emulzi protřepete a můžete použít.

V případě dalších dotazů pište, rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, používám Vaši kosmetiku, kterou jste mi před časem poradily přímo na mou pleť a jsem spokojená. Jen jsem se chtěla zeptat. Používám Revitalizační sérum s kyselinou hylauronovou a arganovým olejem na Vaše doporučení s tím, že ho mohu používat i na oční okolí. Přemýšlím jestli bych si neměla ještě vzhledem k mému věku i když mám smíšenou pleť s rosaceou nějaký oční krém z Vasi řady. Jak to vidíte Vy? Děkuji předem za Váš čas a přeji hezké dny s Váší kosmetikou. Sobotková Jitka

Dobrý den Jitko,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší, že jste s našimi produkty spokojená. Co se týče vašeho dotazu,tak ano určite můžete do své péče zařadit oční krém. Já osobně bych vám doporučila vyzkoušet:

Rozjasňující oční krém s peptidy je to neparfémovaný přípravek spojující šetrnou a zároveň vysoce účinou péči o blast kolem očí.Komplex aktivních látek zajišťuje vyhlazení kontur v oblasti kolem očí a redukuje jemné vrásky. Tento krém zároveň snižuje vyskyt váčků pod očima. Při pravidelné aplikaci se zlepšuje pevnost a pružnost pleti a zároveň je pleť rozjasněná.Aplikovat  bude ráno i večer,vždy po aplikaci séra.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, prosím o pomoc s výběrem kompletní péče o pleť. Mám vrásky na čele, jinde ne, kruhy pod očima a pleť je taková bez jasu, jakoby zašedlá.
Moc děkuji Šárka

Dobrý den Šárko,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR. Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt je to vyjímečné pleťové tonikum,které má hydratační a vypínací účinky.Je vhodné i pro citlivou pleť.

2) Na celý obličej aplikujte Kyselinu hyaluronovou-gel je to jemné,dobře vstřebatelné gelové sérum s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové,která intenzivně hydratuje pleť a redukuje drobné vrásky. Při pravidelné aplikaci je pleť pevná, svěží a rozjasněná.

3) Na oční okolí aplikujte Kaviderrm krém na redukci kruhů a váčků pod očima je to intenzivní přípravek s komplexem aktivních látek,které napomáhají redukovat kruhy a váčky pod očima. Tento krém zároveň zajišťuje vysokou hydrataci pokožky a redukci drobných vrásek v oblasti kolem očí.

4) Jako denní péči použijte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to lehce vstřebatelný denní krém,který obsahuje UV filtry a tím zajišťuje pleti celodenní ochranu. Tento krém zároveň zajišťuje optimální hydrataci pleti a redukci drobných vrásek.Je vhodný i do zimního období.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Kyselinu hyaluronovou-gel 

4) Na oční okolí opět aplikujte Kaviderm krém na redukci kruhů a váčků pod očima 

5) Jako noční péči použijte Noční krém s hedvábím,betaglukanem a arganovým olejem je to restrukturalizační noční krém.Jeho aktivní látky cíleně působí na tvorbu kolagenu,čím dochází k výraznému omlazení pokožky. Tento krém,také zajišťuje optimální hydrataci pleti.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den ,chci se zeptat na nový rozjasňovač,hodí se pro zralou pleť, nebude zvýrazňovat vrásky?
Jinak jste moc skvělí, vaší kosmetiku znám už od začátku a ráda se k ní vracím. Také se nechávám inspirovat vašema živákama. Přeji krásný den a děkuji.

Dobrý den Heleno,

Krémový rozjasňovač je jemný a krémový, má prostě nádhernou texturu, perfektně přilne k pokožce. Perleť je jemňounká a decentní, opravdu se nemusíte bát zvýraznění vrásek. Doporučuji vyzkoušet, budete jistě spokojená. Je to prostě pecka, ostatně jako vše od RYORU :) (ale to vy jistě víte když sledujete naše živáky:)

Z RYORU zdraví Renata 

 

 

Dobrý den,
prosím o radu jakou konkrétní kompletní kosmetiku zvolit (včetně čištění) pro péči o citlivou pleť už s vráskama. Pro jejich redukci a předcházení vzniku nových vrásek.
Děkuji
Lucie

Dobrý den Lucie,

je skvělé, že zmiňujete čištění pleti, protože právě to je tím nejdůležitějším úkonem který zásadně ovlivňuje kvalitu a stav pleti:) Pozor si dávejte také na vodu (a to i při mytí vlasů, vodu vždy odstraňte z pleti pryč pleťovým tonikem ), voda narušuje velice cenný ochranný kožní film který je pro kvalitu a stav pleti zásadní!!!

Jak tedy správně postupovat ?

Ráno osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt (žádné oplachování vodou!!), na takto vyčištěnou pleť nanesete na oční okolí Rozjasňující oční krém s peptidy - neparfemovaný přípravek spojuje šetrnou a zároveň vysoce účinnou péči o oblast citlivého očního okolí. Komplex aktivních látek zajišťuje vyhlazení kontur obličeje, vitalitu a rozjasnění. Na ostaní části pleti aplikujete Denní krém s kyselinou hyaluronovu a arganovým olejem - cílený efekt kyseliny hyaluronové a xylitol-komplexu zaručuje vysokou hydrataci pleti a redukci vrásek. Extrakt z mořských řas pleť zklidňuje a působí proti začervenání.

Večer pleť vyčistíte a odlíčíte Dvoufázovou odličovací emulzí   (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích), následně pleť dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt  (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému). Na takto vyčištěnou pleť nanesete na oční okolí Rozjasňující oční krém s peptidy, na ostaní části pleti Noční krém s mořskou řasou  - zpevňuje, zklidňuje a hydratuje pokožku. Obsahuje vitamin E - vitamin krásy a mládí, intenzivně působí proti vráskám :)

Z RYORU zdraví Renata 

 

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je nutné používat ještě denní a noční krém, pokud používám krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám.

Děkuji a přeji hezký den.

Dobrý den Marie,

Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám je určený na denní i noční péči a splňuje vše co od denního a nočního krému očekáváme. Hydratuje, chrání, vyživuje, zklidňuje, regeneruje, posiluje ....  a tudíž již není potřeba překrývat dalším krémem :)

Z RYORU zdraví Renata 

 

Vrásky na čele jemné a hlubší mezi obocim,zpevnění pleti a kolem oci

Dobrý den Lenko, 

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a veřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt je to vyjímečné pleťové tonikum,které má hydratační a vypínací účinky a je vhodné i pro citlivou pleť.

2) Na celý obličej včetně očí aplikujte Denní sérum s magnolií a mechem je to sérum s unikátním komplexem aktivních látek pro ochranu pleti proti stresu z klimatických změn.Pří pravidelné aplikaci sérum posiluje povolené kontury obličeje a zvyšuje pružnost a odolnost pleti.Zajišťuje pleti hloubkovou hydrataci a elasticitu pokožky.

3) Jako denní péči použijte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to lehce vstřebatelný denní krém,který obsahuje UV filtry a tím zajišťuje pleti celodenní ochranu.Zajišťuje hydrataci pleti a redukci drobných vrásek.Tento krém celkově zklidňuje pleť a působí také proti začervenání.Je vhodný i do zimního období.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit. V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej včetně očí aplikujte Noční sérum se sněžnou řasou  je to sérum s jedinečnou aktivní látkou ze sněžné řasy pro intenzivní hydrataci a vyhlazení pleti během spánku. Při pravidelné aplikaci je pleť pevnější a dochází k viditelné redukci jemných i hlubších vrásek. 

4) Jako noční péči použijte Noční krém s hedvábím,betaglukanem a arganovým olejem je to restrukturalizační noční krém,který cíleně působí na tvorbu kolagenu,čímž dochází k výraznému omlazení pokožky.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý večer, chci se zeptat, jak často a kolikrát denně používat Profesionální krémovou lifting masku na oční okolí? A poprosila bych poradit, zda mám používat nějaké sérum nebo oční krém na oční okolí?

Děkuji a přeji hezký večer

Dobrý den Marie,

Profesionální krémovou liftingovou masku na oční okolí doporučuji používat 2x týdně. Na každodenní péči o oční okolí jsou pro vás vhodné tyto přípravky: Rozjasňující oční krém s peptidy , Výplň vrásek pro korekci pleti , Oční krém s kaviárem , Luxusní sérum s magnólií a ceramidy . Aplikace ráno i večer, vždy na důkladně vyčištěnou pleť. 

Z RYORU zdraví Renata :)

 

Dobrý den ,mám dotaz mám smíšenou pleť a tak jsem použila bylinné tonikum na smíšenou pleť od ryor a na to jsem použila krém s fytosfingosinem a irisem a pleť mi zcervenala a začala hřát ale jakoby příjemně, nepalila,nestipala jen hrala a po chvilce to zase bylo v pořádku, čím to může být?

Dobrý den Eliško, 

Krém s fytosfingosinem a irisem a stejně tak Bylinné tonikum pro normální a smíšenou pleť obsahují extrakty z bylin, které mohou u citlivější pleti nebo při změně ročního období apod. vyvolat jemné začervenání a pálení. To je ale v naprostém pořádku, pouze pokud by pleť výrazně a dlouhodobě zarudla a pálila, jednalo by se o alergickou reakci a vy by jste musela tyto produkty přeste používat.

Ještě si dovolím připomenou, že při večerním čištění pleti musíte v prvním kroku použít nejprve Hydratační micelární vodu (nebo Dvoufázovou odličovací emulzi, či Pleťové mléko čistící) až následně dočišťujete Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť :)

Z RYORU zdraví Renata