MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den, mohu aplikovat čistící mléko do mokrých rukou ,nanést na plet a následně smýt vodou? Přijde mi aplikace mnohem lepší. Nenaruším ti kvalitní odličování? Děkuji Turnová

Dobrý den,

ano, určitě můžete takto aplikovat, pokud Vám vyhovuje a následně přetřít pleť vhodným tonikem pro dočištění.

Hezký den

Lucie Rysková

 

Dobrý den,
můžete prosim poradit co na pigmentové skvrny a suchou pleť se sklonem k akné? Vlastním galvanickou zehlicku, tak klidně krémy které se dají zazehlit.
S pozdravem Lucia

Dobrý den,

Jestliže máte pigmentové skvrny, je třeba dodržovat pravidelnou péči, kdy je potřeba pleť důkladně čistit, aplikovat speciální výrobek dvakrát denně lokálně přímo na pigmentové skvrny a pleť dále chránit přípravky s UV faktorem.

Pro zvýšení účinku při depigmentaci je vhodné jednou týdně používat Enzymatický peeling, který za pomoci ovocných kyselin pomáhá jemně a cíleně odstraňovat zrohovatělou vrstvu pokožky a tím pomáhá při působení Depigmentačního krému.

Večerní péče:

-       Odličte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí nebo Pleťovým mlékem čisticím Arnika pro suchou a citlivou pleť

-      Dočistěte pleť tonikem Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť

-      Aplikujte lokálně přímo na pigmentové skvrny Depigmentační krém

-      Použijte noční krém, na noc již není třeba používat krém s ochranným UV faktorem. Doporučuji Konopný výživný krém s kmenovými buňkami.

Ranní péče:

-  Pleť očistěte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť

-  Následně aplikujte přímo na pigmentové skvrny Depigmentační krém.

-  Aplikujte ochranný krém s UV ochrannou – Duo aktivní krém

Bohužel nemáme v nabídce výrobky na akné, které by se daly aplikovat pod galvanickou žehličku.

 

Pod galvanickou žehličku je možné aplikovat tyto výrobky

Hezký den

Lucie Rysková

 

Dobrý den,
chtěla bych poradit jaké produkty v péči o pleť bych měla pořídit svoji dceři, které bude v lednu 10 let. Už nyní se jí na nose a kolem nosu začínají dělat pupínky a jsou vidět i ucpané póry. Představovala bych si nějaký gel nebo pleťovou vodu na čištění a krém, který by nezatížil její pleť. Na tvářích má pleť spíše suchou.
Předem děkuji.
Přeji hezký den.
S. Hrubešová

Dobrý den, paní Hrubešová,

Základní v péči o pleť je čištění. Článek společně s videem, ve kterém jsme se zabývali přímo péčí o aknotickou pleť najdete ZDE. Aby se dcerka pomalu naučila starat o svoji pleť, doporučuji v článku zmíněné tři produkty Čisticí pěnu, Bylinné tonikum a Krém s fytosfingosinem a irisem. Dle potřeby Masku na černé tečky.

Hezký den

 

Lucie Rysková

 

Dobrý den,

chtěla bych Vás poprosit o radu. Již několik let používám Váš oční krém Ryor z řady Koenzym Q10 a až donedávna jsem s ním byla velmi spokojená, asi před měsícem mi ale najednou začala dělat po jeho aplikaci problém oční víčka - začala svědit, zarudla a vytvořily se na nich vrásky, asi nějaká alergická reakce, nevím. Chtěla bych proto zkusit změnu - va Vaší nabídce jsem objevila 2 oleje, které by mi s tímto problémem mohly pomoci - olej arganový a olej z černuchy seté - u obou píšete, že pomáhají zklidnit právě zarudlou, svědící a šupinatou pokožkou, tak jsem se chtěla zeptat, který z nich byste mi spíše doporučili (nebo pokud byste mi případně doporučili nějaký Váš jiný produkt).

Moc děkuji za odpověď a přeji krásný den, M. P.

Dobrý den,

Přecitlivělá pleť a oční okolí může být v tomto období z důvodu velkého množství pylů v ovzduší a také intenzity slunce. Na vrásky kolem očí bych Vám doporučila séra s účinnou látkou matrixylem.

Na podrážděnou pleť a pokožku Vám spíš doporučím Konopný výživný gel, který řeší většinu problémů s pletí, dokonce i atopické ekzémy, právě díky obsahu vzácného kanabidiolu.

Hezký den

 

Lucie Rysková

 

Dobrý den,

prosím o radu s výběrem pleťové kosmetiky.
Mám smíšenou pleť (T zóna) a zároveň citlivou, plus alergii na sluníčko. Také začíná ochabovat kůže na krku.

Předem Vám děkuji za radu

Alena

Dobrý den, Aleno,

Základem v péči o pleť je čištění. Večerní čištění by mělo s přihlédnutím na smíšenou pleť vypadat následovně. Pleť vyčistit od make-upu a nečistot, které ulpěly na pleti přes den Dvoufázovou odličovací emulzí a následně dočistit Tonikem. Poté bych Vám doporučila na den používat Konopný výživný krém s kmenovými buňkami, který pleť krásně vyživí a zároveň je vhodný na citlivou pleť, která má občas sklony k vytvoření nějaké neplechy, díky obsahu vzácného kanabidiolu. Na noc pak použijte Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie. Od jara do podzimu, případně i v zimě, pokud jste na sluníčko velmi náchylná, používejte Duo nebo Trio aktivní krém z řady Cílená ochrana pleti, který chrání pleť před nepříznivými vlivy sluníčka.

Na ochablý krk Vám pomůže Zpevňující emulze, která zpevňuje pokožku a zabraňuje jejímu předčasnému ochabování. Samozřejmě používejte krémy na den i noc na krk a dekolt, čímž se také vyživí.

Přeji hodně zdaru

Hezký den

 

Lucie Rysková

 

Dobrý den,

prosím o radu s výběrem pleťové kosmetiky.
Mám smíšenou pleť (T zóna) a zároveň citlivou, plus alergii na sluníčko. Také začíná ochabovat kůže na krku.

Předem Vám děkuji za radu

Alena

Dobrý den, Aleno,

tak to vezmeme po pořádku. Základem správné péče o pleť je čištění. Tedy večer vyčistěte pleť od make-upu a nečistot Dvoufázovou odličovací emulzí a následně dočistěte tonikem.

Na Vaši smíšenou pleť bych Vám doporučila na den Konopný výživný krém s kmenovými buňkami který vyživí pleť a zároveň je vhodný na citlivou pleť. Na noc pak můžete vyzkoušet například Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie.

V létě určitě doporučuji pod krém nanést krém z řady cílené ochrany pleti, který Vás uchrání před negativními vlivy slunečního záření.

Jak čištění, tak krémy používejte na krk a dekolt. Na ochablou kůži navíc použijte Zpevňující emluzi, která postupně zpevňuje ochablou pokožku a zvyšuje její elasticitu.

Hezký den

Lucie Rysková

 

Dobrý den, prosím o radu, jaké výrobky zvolit pro péči o mojí pleť. Je mi 43 let a moje pleť je smíšená, mastná T-zóna a sušší tváře. Dosud jsem střídala krémy i make-upy různých značek, s Ryorem zatím zkušenosti nemám. Pokud ošetřím pleť pouze denním krémem pro smíšenou pleť, pleť je bez problémů, pokud však začnu používat make-up (mám již vyzkoušeno více druhů), po 2-3 dnech se mi vždy udělá několik pupínků a to i na tvářích a pleť se stále zhoršuje, takže musím make-up přestat používat. Dále na tvářích mám lehkou kuperózu a již hlubší vrásky okolo očí (také již vyzkoušeno několik očních krému, ale problém - pálení a slzení očí po aplikaci). Děkuji za Vaši odpověď.

Dobrý den,

zásadní v péči o pleť je čištění, tedy bych Vám doporučila následující postup čištění. Večerní odlíčení by se mělo skládat ze dvou částí - odlíčení pleti Dvoufázovou odličovací emulzí, kterou odstraníte make-up a nečistoty ulpělé na pleti po celém dni. Následuje dočištění pleti tonikem. Poté již nanesete krém. Ráno pak stačí obličej přetřít pouze tonikem. Doporučuji nemýt obličej vodou z kohoutku, jelikož obsahuje chlor a ten zbytečně pokožku vysušuje. Zkuste si zvyknout ráno "omýt" obličej pouze tonikem na tamponku. Proti zarudnutí vyzkoušejte výborný výrobek Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám, který Vám pomůže proti kuperóze. Střídat ho můžete s výrobky z konopné řady. Na noc výživnější Konopný výživný krém s kmenovými buňkami, který vyživuje a řeší vrásky a zároveň problémy s pletí a na den lehčí Konopný korekční krém pro problematickou pleť. Obsah vzácného kanabidiolu řeší většinu problému v pleti.

Co se týče dekorativní kosmetiky, v létě můžete vyzkoušet bezvadný Matující krém s pudrovým efektem. Pokud vyžadujete make-up, použijte nejdříve Podkladovou bázi a následně náš make-up, který je velmi lehký a zároveň sjednocuje barevnost pleti. Některé make-upy jsou hutné a zbytečně pleť ucpávají.

Okolí očí ošetřujte Aktivným sérem na oční okolí s Matrixylem výrazně redukuje vrásky. Často bývá problém s pálením kvůli tomu, že uživatelky aplikují krém příliš blízko oka. Správná aplikace je na nadočnicový oblouk a pod oko také na kost, ne blíže.

Ať se Vám daří

Hezký den

Lucie Rysková

 

Vážené dámy,
děkuji za vaše produkty, které kupuji nahodile, ale čím dál častěji od jejich uvedení na trh. Pozorně také sleduji vývoj firmy a musim jen gratulovat, co jste dokázali, dokázaly.
Celý život pracuji v obchodě a marketingu, a tak mi to nedalo a posílám jeden svůj postřeh: chybí mi na webu adresa parfumerie na Národní třídě v Hodoníně, kam chodim vaši kosmetiku nyni už pravidelně nakupovat. Neznám vaši strategii, proč tuto prodejnu na webu v kontaktech neuvidíte, ale prodavacky jsou milé, umí vaše zboží odprezentovat, doobjednat a velmi hezky o vaší firmě a lidech v ní pracujicich hovoří. Prodejna je na hodně dobrém místě, jen občas nemají, co potřebuji, ale hned doobjednaji.
Zboží máte super, prezentace na webu a eshopu je moderni, orientace intuitivni, to jistě sami vite z reakcí spokojených zákazníků. Vaše zboží objednané v eshopu také nemá chybu.
Jsem ráda, že existuje česká firma s tak vysokou kvalitou.
Dcera žije v zahraničí na Kypru a vozím ji jako dárky pro celou rodinu a přátele posledni roky už pouze vaši kosmetiku, nic jiného nechtějí. Má to pro ně velkou hodnotu a často jsou mile překvapení.
Přeji vám hodně štěstí v dalším podnikání a spokojené zakazniky.
S pozdravem
Sylvie Čechová, Hodonín.

Dobrý den, paní Čechová,

velmi děkujeme za pochvalu. Moc nás těší Vaše přízeň i to, že sledujete náš vývoj. Nyní chystáme další zajímavé novinky. A je skutečně na co se těšit!
O přidání prodejny v Hodoníně se postaráme, děkujeme za upozornění. 
S přáním pěkného dne
Jana Štěpánková

 

Dobry den, doma si dělám hloubkové čištění pleti. Chtěla bych ale začít pravidelně, poslední dobou sem to zanedbavala a zhoršila se mi pleť, možná to bude i tim ze se v létě člověk víc potí. Mám od vás peeling, slupovaci masku a adstringentni masku-ta mi ale dochází. Mužů ji vyměnit za kaolinovou masku? Je mi36 let, mam podle mne dost mastnou pleť, a černé tečky se mi delaji i kolem uší(na prvni pohled to neni az tak hrozný, a prej vypadam velmi mlade). Navíc bych chtěla zkusit i vasi novou masku na černé tečky, na nose jich mam docela dost.Chci se zeptat jak si doma delat čištění, které ze spomínaných vyrobku používat, jak často, v jakem pořadí, a možnost kombinace s maskou na černé tečky, nebo musí být nějaký odstup? Ješte dotaz, po masce je doporučeno použít ochranny krém duo Spf15 ale u popisu je že je polomastny, používala jsem zmatnujici krem a lesknu se i tak docela brzo, co pak udělá polomastny? Předem moc děkuji za odpověď

Dobrý den Majo,

upřímně řečeno, nedoporučujeme doma dělat si sám hloubkové čištění pleti - můžete si roznést infeci po obličeji, můžeš se Vám udělat jizvičky. Většinou to vede k tomu, že se akné dělá víc a víc. Víc problémů vznikne než se vyřeší. 

Za nás je ideální ošetření:

Večer:
1) Pleť odlíčíte Dvoufázovou odličovací emulzí
2) Dále vyčistíte Čisticí pěnou z řady Aknestop
3) Dočistíte Bylinným tonikem z řady Aknestop
4) Aplikujete Konopný korekční krém pro problematickou pleť- tento krém je velmi zásadní. Pleť hydratuje, zároveň půšobí preventivně proti mimickým vráskám a je určen pro pleť, která již není náctiletá, nemá pravé akne, ale jedná se o takové ty občasné neduhy, které vznikají vlivem stresu nebo hormonálních změn. 


Ráno:

1) Pleť vyčistěte tonikem.
2) Aplikujte opět Konopný korekční krém pro problematickou pleť
3) A v případě nutnosti Matující krém s pudrovým efektem.Dále:
1x týdně aplikujte Masku na černé tečky - pokud jste zbylá používat make-up, není potřeba pužívat krém s SPF. Make-up také chrání před slunečními paprsky. Pokud make-up nepoužíváte, opravdu zvolte Duo-aktivní krém SPF 15 a klidně potom Matující krém. Pokud byste pleť nechala bez ochrany, hrozí, že dojde k hyperpigmentaci.
1x týdně udělejte peeling večer, ale prosím v jiný den než Masku na černé tečky, ať pleť příliš nedráždíme. 

 

Dnes jsem zakoupila váš Urychlovač růstu vlasů. Bohužel jsem nepochopila, jak správně s ním pracovat. Např.jaké množství mám do vlasů vetřít? Mají se pak vlasy ještě opláchnout vodou? Jakým způsobem je nejlepší postupovat, jestli nastříkat do dlaně a pak vetřít do vlasů nebo rovnou stříknout do vlasů? Bohužel nikde na internetu jsem nenašla bližší informace, všude jen to, co je napsáno na lahvičce. Předem moc děkuji za odpověď.

Dobrý den,

Urychlovač růstu vlasů se aplikuje přímo na pokožku hlavy, tedy nastříkejte na pokožku, promasírujte prsty a již neoplachujte! Množství zvolte dle vlastní potřeby.

Hezký den

Lucie Rysková