MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den,
potřebuji poradit, co používat na rozšířené žilky v obličeji.
Je to můj letitý problém, který se stále zhoršuje.

Děkuji předem za odpověď
S pozdravem
J. Nováková

Dobrý den,


doporučila bych Vám následující ošetření. Upřímně Vám řeknu, že s žilkami, které již máte nic neuděláme, ale můžeme zabránit dalšímu praskání.


U citlivých typů pleti je lepší zkoušet přípravky na vnitřní straně předloktí.DOPORUČENÉ OŠETŘENÍ


VEČERNÍ PÉČE


1. Odličujte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).


2. Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt . (nyní odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě, např. pot).3. Pleť překryjte Krémem proti zarudnutí a rozšířeným žilkám (s probiotiky), vitaminy A, C a E ve formě lipozomu pomáhají předcházet praskání žilek (s těmi, které již máte upřímně nic nezmůžeme, s těmi pomůže pouze laser, ale můžeme zabránit šíření nových prasklých žilek). Krém díky probiotikům pleť chrání a pomáhá vytvářet ochrannou bariéru.RANNÍ PÉČE


1. Očistěte a osvěžte po noci pleť pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt .


2. Pleť překryjte Krémem proti zarudnutí a rozšířeným žilkám (s probiotiky),3. Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech. Díky obsahuje zeleného pigmentu účinně kryje začervenání na pleti včetně červených žilek.Třezalková maska na rozšířené žilky - jednou týdně aplikujte masku na 20 min a poté rozetřete do ztracena.


U jakékoliv, ale zejména však problematické pleti je třeba klást velký důraz na řádné, důkladné a pravidelné čištění pleti.U pleti s červenými žilkami se vyvarujte napářkám, sauně, horké vodě v kontaktu s obličejem (i párou) a např. i kořeněnému jídlu, to vše přispívá k tvorbě nových prasklých žilek.Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)


Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat, Veronika Čížková

 

dobry den chtela bych vas poprosit jakou řadu použivat mam normalní plet bez nejakych problemu rada bych použivala vaši kosmetiku ale mate široky vyběr atak si nevim rady děkuji za odpověd s přaním pekného dne

Dobrý den Heleno,


doporučila bych Vám jeden z našich nejoblíbenějších krémů - Aktivující výživný krém s ASC III - díky látce ASC III dochází k regerenaci vlastního kolagenu v pokožce, pleť se stává pružnější a vyživěnejší.


Můžete ho používat jak ráno, tak i večer. Pokud by Vám vyhovoval tak je možné péči doplnit ještě např. přípravky proti vráskám, nebo různými hydratačními a regeneračními séry.


Nezapomínejte však na řádné čištění pleti:


Večerní péče

 

1) Odličte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličumeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).

 

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt , v tomto kroku pleť dočistíme od látek, které jsou rozpustné ve vodě (např. pot).

 

3) Aplikujte Aktivující výživný krém s ASC III

 

Ranní péče:

 

1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt

 

2) Aplikujte Aktivující výživný krém s ASC III

 

3) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.

 

Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)


Přeji hezký den a v případě dotazů se neváhejte na nás obrátit. Veronika Čížková

 

Dobrý den,

Prosil bych Váš o radu v péči o pleť. Pleť mám mastnou v T-zóně. Černé tečky na nose a okolo nosu. Lehné forma akné. Občas se něco objeví. Rok používám kompletní řadu od Biodermi Sébium. Večer pleť očistím gelem poté tonikem, hydretační krém. Ráno přetřu obličej tonikem a denním kremém. Matné časti jako je hlavně nos mažu matujicím krémem na stahovaní pórů. Jednou spíše dvakrát týdně používám peeling. Jelikož je pleť tam kde byla před rokem, rozhodl jsem se vyzkoušet Vaši značku. Prosím tedy o typ na produkty a v jakém pořadí je používat.

Děkuji
Jirka

Dobrý den,


děkujeme za Váš dotaz a za zájem o naše výrobky. Doporučila bych ošetření přímo na míru Vaší pleť. Ve Vašem věku se již nejedná o typické aknotické projevy, zvýšená mazotvorba, černé tečky a pupínky jsou způsobeny jak přirozeným typem pleti, tak např. hormonálními vlivy, které jsou u nás žen velmi typické a obvykle stav pleti silně ovlivňují. Právě pro tyto problémy máme speciální přípravek - Konopný korekční krém pro problematickou pleť. A ten bych do Vaší péče určitě zařadila.

 


Níže Vám rozepíši návod na pravidelné ošetření pleti:


Večerní péče:


1) Odličte pleť pomocí Hydratační micelární vody, která je nemastná a navíc obsahuje i regenerační arginin (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti).

 

2) Na pleť aplikujte Čisticí pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť, která  díky obsahu mořských řas redukuje a citlivě odstraňuje přebytečný kožní maz, dlouhodobě udržuje matný vzhled a vláčnost pleti. Pěna je vhodná na mytí i jiných aknózních partií těla (záda, ramena, dekolt). Po použití pleť opláchněte vodou.

 

3) Pleť dočištěte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.

 

4) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť, my tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky, které už nejsou problémem pouze náctiletých :) Akné a různé druhý pupínků jsou často způsobeny např. hormonálními změnami a mohou se proto vyskytnout v každém věku a právě pro tyto méně definovatelné problémy s pletí je Konopný korekční krém pro problematickou pleť (nebo také "KKKPPP" jak mu přezdíváme) určen.

 

Ranní péče:

 

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.

 

2) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

 

3) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.

Doplňkové výrobky

 

Maska na černé tečky - péči bych také doporučila doplnit používáním Masky na černé tečky, ta se používá 1x týdne na 5-10min a poté se smývá.

 

 

Aknestop roll-on - používejte bodově na problematická místa (pupínky).  Klidně používejte již při prvních pocitech, že se tvoří nový pupínek, pokud zasáhnete včas tak se ani neobjeví. Osobně doporučuji nosit v kabelce, hodí ve vždy a všude :)

 

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat, Veronika Čížková

 

Prosím, kde je specializovaná prodejna Ryoru v Praze, pokud možno v Praze 4. Děkuji.

Dobrý den,

 

naše značková prodejna se nechází v centru Prahy na Národní třídě v Pasáži Metro.

 

Na Praze 4 bych Vám doporučila dvě prodejny:

 

Zdravotnické potřeby, Praha 4 - Nusle, Nám.Bratří Synků 447

Zelené zdraví, Praha 4 - Pankrác, Na Pankráci 97

 

Jedná se prodejny s kompletním sortimentem, kdyby jim náhodou nějaký výrobek chyběl rádi Vám ho objednají.

 

Seznam dalších prodejen na Praze 4 najdete ZDE.

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů se neváhejte na nás obrátit.

 

Veronika Čížková

 

Dobrý den, chtěla bych si koupit krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám , ale zároveň potřebuji řešit ochablost pleti a vrásky. Stačí uvedený krém nebo mám péči doplnit o další produkty - mám obavy, aby další krémy nepůsobily protichůdně a problém červených žilek by nebyl řešen.

Je vhodné doplnit krém proti rozšířeným žilkám o krémy s UV ochranou?

Ještě velmi chválím krém KAVIDERM na redukci kruhů a váčků pod očima - zatím jediný krém, po kterém mi neslzí oči.

Dobrý den paní Jitko,

 

děkujeme za zprávu, moc nás těší, že Vám Kaviderm vyhovuje :)


Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám se může používat v kombinaci s jinými přípravky, určitě je vždy dobré chránit pleť proti UV záření. Pokud chcete řešit ochablou pleť a vrásky tak skvělou kombinací je Konopný výživný krém s kmenovými buňkami - díky obsahu kmenových buněk a arganového másla účinně působí na problémy související se stárnutím pleti a zároveň díky obsahu vzácné zklidňující a vysoce regenerační látky CBD z konopí pleť klidní a pomáhá s problémy souvisejícími s podrážděnou pletí a rozšířenými žilkami.

 

V příapdě dalších dotazů se neváhejte na nás obrátit. Veronika Čížková

 

Dobrý den,
chtěla jsem vás požádat o radu. Dcera (23 let, dlouhé přírodní blond vlasy, které si téměř denně žehlí) si stěžuje, že ji vypadávají vlasy. Můžete mi poradit, které přípravky bych měla dceři koupit?
Děkuji.
S pozdravem
Kaniová

Dobrý den,

 

při žehlení a fénování vlasů jsou samozřejmě vlasy velmi zatěžovány.

 

Dceři bych doporučila ráno a večer používat Urychlovač růstu vlasů - nejen, že urychluje růst, ale zároveň prodlužuje růstovou fázi vlasů (na konci fáze růstu vlas po čase vypadává) a zároveň pomáhá vlasový kořínek pevněji zakotvit v pokožce. Urychlovač se aplikuje ráno a večer do pokožky vlasů a poté je nutné pokožku prsty lehce promasírovat. Při pravidelném a dlouhobém používání se dostavuje efekt.

 

Také bych doporučila po každém mytí vlasů aplikovat Vlasový keratin sprej, který vlasy chrání a regeneruje. Aplikuje se do ručníkem vysušených vlasů a neoplachuje se.

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat, Veronika Čížková

 

Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o radu, jaké krémy pouzivat teď na zimu.Zatim jsem zkoušela krémy Q10 a nebo krémy mořské řasy. Bude mi příští rok ctyricet, tak přemýšlím jestli nezačít používat nějaké kvalitnější krémy. Nevím jakou pleť přesně mám, ale tipovala bych asi sušší,občas červené fleky na obličeji. A moje devítiletá dcera má v zimě velice suché ruce. Když si je nenakrémuje má je červené a skoro popraskane. Doporučuje mi i krem pro dceru?

Dobrý den Jitko,

 

pokud chcete investovat do nějakého kvalitnějšího krému dovolila bych si Vám nabídnout jedničku v našem sortimentu Aktivující výživný krém s ASC III. Obsahuje látku, která stimuluje tvorbu a regeneraci vlastního kolagenu v pleti a tím účinně působí proti stárnutí pleti.


Vynikající jsou případně i Denní a Noční krém s arganovým olejem.

 

Všechny tyto krémy jsou vhodné i do mrazu a jsou ochranné.

 

Pro dceru bych doporučila buď Pivní krém na ruce (nelekejte se, nevoní po pivu, obsahuje chmelový extrakt a lecitin) a účinně ruce chrání. Stejně tak výborný je i Krém na ruce s vůní černého rybízu a grepu (50ml), který je stejně ochranný a má příjemnou ovocnou vůni. Oba tyto přípravky vytváří efekt "druhé ruky" - jsou vysoce výživné a regenerační, ale zároveň nezanechávají nepříjemný pocit mastnoty.

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů se neváhejte na nás obrátit. Veronika Čížková

 

 

Dobrý den,
chtěla bych poradit s výběrem krému. Používala jsem dlouhodobě Váš krém s ovocnými kyselinami z řady intenzivní ošetření pleti. Bohužel už ho nemáte v nabídce. Byl perfektní, zkoušela jsem pak jiný Váš krém, ale není to ono. Můžete mi poradit krém, který bude podobný jako výše zmíněný?
Děkuji.

Dobrý den Petro,

 

děkujeme za Váš dotaz.

 

Jako alternativu bych Vám doporučila Denní krém s mořskými řasami a na noc Noční krém s mořskými řasami.

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit, Veronika Čížková

 

Dobrý den,
dá se Urychlovač vlasů používat i déle než uvedené 3 měsíce? Nebo je nutná určitá pauza? Děkuji
Hanka

Dobrý den,

 

pauza není třeba, můžete používat dál a bez časového omezení, čím déle, tím je naopak účinnek lepší.

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů se neváhejte na nás obrátit. Veronika Čížková

 

Dobrý den,

Ráda bych si nechala poradit,jake základní produkty z vasi řady zvolit pro péči o pleť ženy 51let,vzdy spise mastna az smisena plet,nyni vzhledem k veku jiz mene problematicka,ae stale s rozšířenými pory na nose apod.
Take na peci o vlasy jemné,hodne se mastici.

děkuji predem za radu , Marešová

Dobrý den Pavlíno,


děkujeme za Váš dotaz.


Doporučila bych Vám následující péči:


Večerní péče:


1) Odličte pleť pomocí Hydratační micelární vody, která je nemastná a navíc obsahuje i regenerační arginin (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti).


2) Na pleť aplikujte Čisticí pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť, která  díky obsahu mořských řas redukuje a citlivě odstraňuje přebytečný kožní maz, dlouhodobě udržuje matný vzhled a vláčnost pleti. Pěna je vhodná na mytí i jiných aknózních partií těla (záda, ramena, dekolt). Po použití pleť opláchněte vodou.


3) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt , v tomto kroku pleť dočistíme od látek, které jsou rozpustné ve vodě (např. pot).


4) Aplikujte lokálně na problematické partie a rozšířené póry Zklidňující sérum na rozšířené póry.

 


5) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť, my tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky, které už nejsou problémem pouze náctiletých :) Akné a různé druhý pupínků jsou často způsobeny např. hormonálními změnami a mohou se proto vyskytnout v každém věku a právě pro tyto méně definovatelné problémy s pletí je Konopný korekční krém pro problematickou pleť (nebo také "KKKPPP" jak mu přezdíváme) určen.

 


Ranní péče:


1) Pleť očistěte a osvěžte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt


2) Aplikujte lokálně na problematické partie a rozšířené póry Zklidňující sérum na rozšířené póry.


3) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.


4) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.

 

 

Slupovací maska - používejte dle návodu na obale, čistí póry a pleť udržuje matnou.Na vlasy doporučuji Bylinný šampon a bezoplachový Keratinový sprej - vlasy nemastí, nezatěžuje a zároveň vysoce vyživuje a regeneruje. Nastříkejte ho do vlhkých ručníkem vysušených vlasů a poté již neoplachutej.


 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů se neváhejte na nás obrátit, Veronika Čížková