MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den,mohla bych se zeptat kde najdu pleťové mléko a pleťovou vodu v dávkovači?..na stránkách sem našla jen aquaton.Děkuji

Dobrý den,

 

pro konečné zákaznice je v prodeji právě Vámi zmíněná Pleťová voda Aquaton v 500ml balení. Ostatní přípravky ve velkém kabinetním balení jsou k dispozici pouze pro kosmetičky.

 

Pleťové mléko, pleťové vody a tonika naleznete v maloobchodním balení ZDE.

 

V případě dalších dotazů se neváhejte na nás obrátit.

 

Veronika Čížková

 

Dobrý den,
prosím o radu ve výběru nočního a denního krému. Je mi 47 let, mám poměrně dost vrásek okolo očí a úst, ale jinak mám běžnou bezproblémovou pleť (střed obličeje mastnější, na krajích suchý). Dosud jsem používala Váš krém s koenzimem Q10 (denní i noční), ale ráda bych poznala nějaký intenzivnější krém, vhodnější pro mou věkovou kategorii.
Děkuji
K. Čunková

Dobrý den,


doporučila bych Vám následující komplexní ošetření pleti:


Večerní péče:


1) Odličujte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).

2) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť

3) Pro protivráskovou péči na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem - unikátní aktivní látka Matrixyl vypíná a vyhlazuje vrásky, ceramidy zajišťují vysokou hydrataci a regeneraci pokožky, vitamin E působí antioxidačně, skvalen pokožku zjemňuje, hydratuje a zlepšuje kožní bariéru.

4) Lokálně aplikujte na vrásky dvakrát denně ráno a večer Výplň vrásek pro korekci pleti. Tento přípravek pleť vypíná jak okamžitě (efekt vydrží cca 5 hodin) a také na dlouhodobém principu, kdy příkazové látky stimulují tvorbu vlastního tuku a tím vlastně "vyplníme" samotné vrásky.

5) Na noc aplikujte Noční krém s hedvábím, beta-glukanem a arganovým olejem.

Ranní péče:


1) Pleť po noci očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť

2) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem.

3) Lokálně aplikujte na vrásky Výplň vrásek pro korekci pleti.

4) Na obličej aplikujte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem - vyživuje, pleť chrání i v zimě a působí proti vráskám.

5) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.


Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)


Přeji hezký den a v případě dotazů se neváhejte na nás obrátit.


Veronika Čížková


 

 

Dobrý den, mám normální bezproblémovou pleť. Chtěla bych poradit nějaké přípravky, které by byly pro mě vhodné. Celou řadu - krém, nějaké sérum, čistící prostředky.
Znám Vaši tělovou kosmetiku, se kterou jsem spokojená a ráda bych vyzkoušela i něco jiného. Ale v nabídce tápu, nevím jestli si mám koupit nějaký hydratační krém nebo vypínací apod.
Nemáte výrobky testované na zvířatech? To by mně vadilo.

Děkuji
Hezký den
Koníčková

Dobrý den, paní Miroslavo,


na zvířatech netestujeme, nikdy jsme netestovali a testovat nebudeme :) Testujeme na lidech - dobrovolnících :)


Doporučila bych Vám následující komplexní ošetření pleti:


Večerní péče

1) Odličte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličumeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).

2) Pleť dočistěte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť, v tomto kroku pleť dočistíme od látek, které jsou rozpustné ve vodě (např. pot).

3) Na celý obličej aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou, toto sérum obsahuje vysoké množství kyseliny hyalurnovoé a arganový olej, slouží k dodání hydratace a výživy -> protivráskový efekt.

4) Na noc aplikujte Noční krém s hedvábím, beta-glukanem a arganovým olejem.


Ranní péče:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť

2) Aplikute Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou,.

3) Na obličej aplikujte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem - vyživuje, pleť chrání i v zimě a působí proti vráskám.

4) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve

třech odstínech.

Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)

Přeji hezký den a v případě dotazů se neváhejte na nás obrátit.

 

Veronika Čížková


 

Dobrý den,
začala jsem používat vaši kosmetiku řady Aknestop. Koupila jsem si Bylinné tonikum na problematickou pleť a pár minut po použití mě pokožka začne pálit a mám na obličeji rudé skvrny. Zkusila jsem ho použít několikrát a vždy stejný výsledek. Tak jsem vyzkoušela jiné tonikum - pro suchou a citlivou pleť a opět mě pokožka svědila a zrudla. Máte s tímto zkušenost. Popř. jaký jiný výrobek na principu tonika bych měla vyzkoušet. Používám i jiné výrobky, jako čistící pěnu s mořskými řasami, krémy z řady Aknestop a nikdy žádný problém nebyl. Děkuji za odpověď.
Andrea Vítková

Dobrý den,

 

doporučuji vyzkoušet naše nové Pleťové tonikum Hydroperfekt, je možné, že Vám nesedí některá látka ve výše uvedených přípravcích uvedená.


Přípravek Hydroperfekt je koncipovaný pro citlivější typy pleti.

 

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

Přeji hezký den

 

Veronika Čížková

 

Dobrý den, zaslechla jsem, že se přestal vyrábět krém s ovocnými kyselanami a pokud ano, je něčím nahrazen?
Děkuji Vám za odpověď Lenka.

Dobrý den,

 

ano bohužel prodej tohoto výrobku bylu ukončen a přímá náhrada ve formě krému s ovocnými kyselinami v našem sortimentu již není.

 

Ovocné kyseliny (aha-kyseliny) jsme zakomponovali do nového Enzymatického peelingu, který doporučujeme používat 1x týdne po dobu 5min a poté smýt. Nelekejte se případného zarudnutí pokožky, na pleti působí ovocné kyseliny a pleť může lehce začervenat, brzy to však odezní.

 

Jako denní krém pak doporučuji používat jeden z přípravků z řady Cílená UV ochrana pleti s vyšším UV faktorem.

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů se neváhejte na nás obrátit.

 

Veronika Čížková

 

Dobrý den,

chtěla bych Vás poprosit o radu, jaké přípravky (denní / noční krém, pleťová voda, popř. další...) použít, vzhledem k následujícímu:
- 34 let
- pleť ani mastná, ani moc suchá
- akné (jednotlivé pupínky) téměř pořád - oblast mezi obočím, brada,
bez ohledu na menstruaci
- vzhledem k věku i trošku vrásky :)

Moc děkuji, česká přírodní kosmetika zní sympaticky :)
(Existuje v kosmetice značka ekologické šetrnosti?)

Dobrý den, Simono,


určitě si pořiďte Konopný korekční krém, který díky obsahu vzácného kanabidiolu (CBD), který se získává z konopí a který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.


Níže Vám rozepíši návod na pravidelné ošetření pleti:

 

Večerní péče:

1) Odličte pleť pomocí Hydratační micelární vody, která je nemastná a navíc obsahuje i regenerační arginin (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti).

2) Pleť dočištěte Pleťovým tonikem Hydroperfekt.


3) Na celý obličej aplikujte Kyselinu hyaluronovou ve formě gelu a nechte absorbovat, případně pro zvýšení hydratační a anti-aging účinku navlhčete tamponek tonikem a po zaschnutí Kyseliny hyaluronové pleť poklepejte tonikem.

4) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť, my tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky, které už nejsou problémem pouze náctiletých :) Akné a různé druhý pupínků jsou často způsobeny např. hormonálními změnami a mohou se proto vyskytnout v každém věku a právě pro tyto méně definovatelné problémy s pletí je Konopný korekční krém pro problematickou pleť (nebo také "KKKPPP" jak mu přezdíváme) určen (a dély svému velkému regeneračnímu potenciálu také působí proti vráskám).

 

Ranní péče:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt.


2) Aplikujte Kyseliny hyaluronovou ve formě gelu.

3) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

4) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.

 

Nelekejte se množství kroků, jakmile si tuto "rutinu" zažijete bude to tak automatické jako čištění zubů :)


Přeji hezký den a v případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.


Veronika Čížková

 

Ještě bych doplnila, že značka ekologické šetrnosti u nás není, ale samozřejmě dodržujeme veškeré zákony a ještě navíc se snažíme k přírodě a ekologii přistupovat ještě více odpovědněji než nám zákon stanovuje :)

 

Dobrý den,
můžete mi poradit, jaké vybrat z Vaší nabídky krémy na den a noc? Pleť mám vcelku normální, černé tečky na nose, zřídka pupínek. Doteď jsem užívala kosmetiku Mary Kay, jsem zvyklá ráno užívat tonikum a krem a večer čištění, tonikum a krem, denně se licim. Děkuji.
S pozdravem
T.Mlcochova

Dobrý den,


určitě pořiďte Konopný korekční krém, který je výjimečný díky obsahu vzácného kanabidiolu (CBD), který se získává z konopí a který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.


Níže Vám rozepíši návod na pravidelné ošetření pleti:


Večerní péče:

1) Odličte pleť pomocí Hydratační micelární vody, která je nemastná a navíc obsahuje i regenerační arginin (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti).

2) Pleť dočistěte Pleťovým tonikem Hydroperfekt.

3) V případě problémů s pupínky aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť, my tento krém definujeme jako krém na jakékoliv pupínky, které už nejsou problémem pouze náctiletých :) Akné a různé druhý pupínků jsou často způsobeny např. hormonálními změnami a mohou se proto vyskytnout v každém věku a právě pro tyto méně definovatelné problémy s pletí je Konopný korekční krém pro problematickou pleť (nebo také "KKKPPP" jak mu přezdíváme) určen.

4) Jako noční krém doporučuji Noční krém s mořskými řasami.Ranní péče:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt.

2) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

3) Aplikujte Denní krém s mořskými řasami.

4) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.


Maska na černé tečky - péči bych také doporučila doplnit používáním Masky na černé tečky, ta se používá 1x týdne na 5-10min a poté se smývá.


Přeji hezký den a v případě dalších dotazů se neváhejte na nás obrátit.


Veronika Čížková

 

Dobrý den
Mám poměrně citlivou a smíšenou pleť. Také bych měla zmínit, že se potýkám s akné již dlouhou dobu. Používám léky od kožního a také navštěvuji kosmetičku, která se mi o pleť stará. Odličuji se a čistím si pleť micelární vodou a používám hydratační krémy z lékárny. Ačkoliv se obličej zdá mastný, na dotek je vysušený, chtěla bych poprosit, zda by jste mi nedoporučili nějaké vhodné tonikum či krém. Vysušená místa jsou převážně nos a tváře.
Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den Vendulo,


pro péči o problematickou citlivou pleť s akné máme řešení. Zde se můžete podívat na video jak pečovat o problematickou pleť - hlavně pravidelné čištění je zásadní a velmi důležité.


Mastnou pleť je třeba řádně hydratovat a neodmašťovat, vyvarujte se proto Pleťovým vodám s obsahem alkoholu. V případě, že bude mastná pleť odmašťovaná a vysušená - začne se brátit a naopak ještě více mastit.


Doporučila bych Vám následující ošetření:


Večerní péče:

1) Odličte pleť pomocí Hydratační micelární vody, která je nemastná a navíc obsahuje i regenerační arginin (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti).

2) Na pleť aplikujte Čisticí pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť, která  díky obsahu mořských řas redukuje a citlivě odstraňuje přebytečný kožní maz, dlouhodobě udržuje matný vzhled a vláčnost pleti. Pěna je vhodná na mytí i jiných aknózních partií těla (záda, ramena, dekolt). Po použití pleť opláchněte vodou.

3) Pleť dočištěte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.

4) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť, my tento krém definujeme jako krém na problematickou pleť, který pomáhá s akné i různými jinými pupínky. Akné a různé druhý pupínků jsou často způsobeny např. hormonálními změnami.


Ranní péče:

1) Na pleť aplikujte Čisticí pěnu s mořskými řasami na problematickou pleť a smyjte.

2) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem na problematickou pleť z řady Aknestop.

3) Aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť.

4) Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech.


Slupovací maska - používejte dle návodu na obale, čistí póry a pleť udržuje matnou.


Aknestop roll-on - používejte bodově na problematická místa (pupínky).  Klidně používejte již při prvních pocitech, že se tvoří nový pupínek, pokud zasáhnete včas tak se ani neobjeví. Osobně doporučuji nosit v kabelce, hodí ve vždy a všude :)


Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)


Přeji hezký den a v případě dalších dotazů se neváhejte na nás obrátit.


Veronika Čížková

 

Dobrý den,
potřebovala bych pomoci s volbou nejvhodnějšího krému. Moje pleť je smíšená – tváře jsou normální (v zimě sušší), ale T-zóna je problematická – dost se mastí a trpím na černé tečky (klasické akné výjimečně).
Miluji váš zmatuňující krém s pudrovým efektem, ale teď je na něj už moc chladno (kůže po nanesení pne). Po krémech s SPF15 a denním krému s ceramidy se mi hrozně brzy leskne pleť. Přemýšlela jsem nad: Ochranný krém na problematickou pleť, nebo: Konopný korekční krém pro problematickou pleť. Ten konopný ale bude asi vhodnější spíš na léto že?
Děkuji Vám za doporučení.

Dobrý den,

 

Konopný korekční krém není vhodný do mrazu, takto na podzimní počasí je v pořádku, ale v zimě je třeba ho přetřít výživnějším krémem.


My vyznáváme a doporučujeme vrstvenou péči, v takovém případě bych Vám doporučila v prvním kroku použít na pleť Konopný korekční krém, překrýt ho Duo-aktivním krém SPF 15 a problematické mastící se části pleti překryla Matujícím krémem.

 

Nezapomínejte ani na správné čištění pleti:

 

Večer:

1) Hydratační micelární voda (i když nepoužíváte make-up, přes den nasbíráme hodně nečistot a je třeba je odlíčit)

2) Pleťové tonikum - dočištění a osvěžení pleti

3) Konopný korekční krém

 

Ráno:

1) Pleťové tonikum - očistí a osvěží plet po noci

2) Konopný korekční krém

3) Duo-aktivní SPF 15

4) Matující krém - lokálně na problematické a lesknoucí se partie

 

 

Nelekejte se většího množství kroků, jakmile si na ošetření zvyknete bude to automatické jako čištění zubů :)

 

Hezký den a v případě dotazů se neváhejte na nás obrátit.

 

Veronika Čížková

 

Dobrý den, chtěla bych poprosit o doporučení, jaký krém zvolit pro svou pleť. Vím, že je to nejspíš těžké takhle na dálku, ale možná pomůže sdělení, že mi velmi vyhovoval "výživný krém s měsíčkovým olejem", který už bohužel nějaký čas není ve vašem portfoliu. Musím říct, že mi velmi chybí. Zkoušela jsem alternativu v podobě výživného krému s měsíčkem a klíčkem a není to ono. Tento je příliš navoněný a ne tak mastný, jak bych potřebovala. Mám totiž sušší místa kolem nosu a mezi obočím, na které mi váš původní měsíčkový krém zabíral krásně. Bohužel se nevyznám v dalších olejích a než bych postupně jednotlivé krémy zkoušela, mohli byste mi, prosím, nějaký navrhnout? Potřebuji nějakou spíše mastnější variantu.

Moc děkuji předem a přeji hezký den
Marie Novotná

Dobrý den, paní Novotná,

 

doporučila bych Vám některý z našich novějších přípravků, které jsou moc povedené a oblíbené u zákaznic.


Dají se používat jak ráno, tak i večer, případně se dají i kombinovat:

 

Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie

Konopný výživný krém s kmenovými buňkami

 

Doporučila bych Vám následující ošetření:

 

Večerní péče:

1) Hydratační micelární voda nebo Dvoufázová odličovací emulze (i v případě, že se nelíčíte, přes den na pleti "nasbíráme" spoustu nečistot, které se musí odlíčit a řádně vyčistit)

2) Pleťové tonikum Hydroperfekt

3) Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie

 

Ranní péče:

1) Pleťové tonikum Hydroperfekt

2) Konopný výživný krém s kmenovými buňkami

 

Oba dva krémy jsou dostatečně mastné, příjemně se vstřebávají a perfektně chrání. V případě, že byste chtěla krémy vyzkoušet osobně jsou k dispozici na vyzkoušení na naší prodejně v Praze na Národní třídě.


Přeji hezký den a v případě dalších dotazů se neváhejte na nás obrátit, Veronika Čížková