MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat zda mate pracovni oděv či zasterky pro kosmetický.Používám pouze Vaší kosmetiku a rada bych ji i preferovala u klientek.
Děkuji
S pozdravem vaše věrná zákaznické

Dobrý den,

máme  pro profesionální kosmetičky trička s nápisem Ryor - zelená s logem, a pracovní pláště - bílé s logem.

Ale to najdete na webových stránkách pro profesionáklní kosmetičky, kam se přihlásíte přes své IČO a dostanete přístupové kódy se svým specifickým označením.

Tyto pracovní pomůcky jsou i v bonusovém programu pro profi kosmetičky, který byl vyhlášem od 1.5.2017

 

Dobrý den,
ráda bych Vás požádala o radu, jakou řadu kosmetiky péče o pleť bych měla používat - pleť obličeje mám spíše suchou a i citlivou (věk 46 let). Během letošní zimy se mi poprvé v oblasti horních víček a kolem koutků úst objevila i velmi suchá (zarudlá) místečka, která po aplikaci krému z lékárny (a asi i po oteplení počasí) vymizela.
Předem děkuji.
Jana Sochová

Dobrá den,

tak především Vám dám návod na hydrataci vaší pleti:

Jak na intenzivní hydrataci pleti na začátku jara?

Těšíte se na jaro? Naše pleť i celý organismus už ho nutně potřebují, to je na nás vidět! Ale i jaro znamená pro pleť změnu a je potřeba na něj pleť řádně připravit. Bude potřeba podpořit hydrataci, ale i ochranu před sluníčkem

 

Aby ošetření mělo co největší efekt, držte se těchto 3 postupů – nejdříve pleť čistěte (vyčistit pleť i tělo se vyplatí), potom hydratujte a nakonec chraňte před přívalem slunečního záření.

 

 

1. Začněte čištěním:

Zjemňující cukrový peeling Lemongrass (140 Kč) odstraní odumřelé kožní buňky na obličeji i na těle – kvalitní čištění je nezbytné a potřebné. Aplikujte 1-2x týdně. Silice z citronové trávy vás navíc krásně osvěží!

Zjemňující cukrový peeling

2. Následuje hydratace

Pokud máte sušší pleť, naneste několik kapek Hydratačního séra s ceramidy (175 Kč)naneste nejen na obličej, ale i na krk, dekolt a také na povrch rukou. Úžasný pocit pohody!

 

Anebo i novinku, přípravek Kyselina hyaluronová – gel. (136 Kč) Co to je? Intenzivní gelové sérum s obsahem 100% nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, které se snadno nanáší a rychle vstřebává.

 

Po aplikaci hydratačního přípravku je vhodné ošetřit pleť tonikem, aby pleť ihned navázala vodu a hydratace je potom přímo viditelná.

 

 

TIP pro vás! Séra nanášejte hlavně večer. Přes noc pokožka regeneruje, a pokud jí k aktivní regeneraci dodáte potřebné látky, regenerace bude o to úspěšnější. Ideální je alespoň intenzivní 2 měsíční kúra.

Kyselina hyaluronová

3. A nakonec – chraňte pleť přes sluncem


A to nutně! Pojďme si to shrnout - díky peelingu je pleť zbavená vrchní vrstvy mrtvých buněk, ale i ochranné kožní bariéry. Použitím hydratačních přípravku je krásně hydratovaná a je nutno ji ochránit, aby nedošlo ke vzniku pigmentových skvrn. Ty by nám určitě radost neudělaly. Vhod vám přijde Duo-aktivní krém SPF 15 (107 Kč) nebo Trio-aktivní krém SPF 30. (159 Kč)

 

Ještě jedno upozornění – lepší nebo jednodušší je vždy prevence než likvidace problémů. A oční okolí si vyžaduje vaši pozornost už od mládí. Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem (181 Kč) obsahující ceramidy, skvalen, vitamin E, mandlový a jojobový olej pokožku hydratuje a používá se denně ráno a večer. Je vhodné pro všechny typy pleti i věkové kategorie.

 

A teď něco na večer - po dokonalém vyčištění Dvoufázovou odličovací emulzí a dočištění tonikem

Naučte se správně odličovat a čistit pleť! Je to základ!

Čištění pleti je naprostý základ v péči o pleť. Pokud pokožka není správně vyčištěná, póry jsou ucpané a není možné, aby se aktivní látky z kosmetických přípravků dostaly hlouběji do pleti. Můžete používat ten nejlepší

a nejúčinnější krém, ale bez správného čištění vám to nebude nic platné.

 

 

Pokud pleť čistíte vodou a mýdlem, nemá další péče v podobě krémů ani smysl. Voda pleť díky obsahu chlóru vysuší. Na pleti se pak tvoří např. suché šupinky a má tendenci se více mastit.

 

Pleť čistíme 2x denně - ráno a večer

 

 

Večerní čištění má dvě fáze:

V první řadě pleť vyčistíme nejprve Dvoufázovou odličovací emulzí nebo mlékem dle typu pleti. Tímto přípravkem odstraníme nečistoty rozpustné v tucích, tedy například nečistoty z ovzduší jako jsou smog, zplodiny z aut, ale odstraníme tak třeba i právě make-up a řasenku. Pleť čistíme tak dlouho, dokud poslední tampónek není úplně čistý.

Tím ale večerní čištění nekončí, ve druhé fázi je třeba dočistit tonikem. To odstraní nečistoty rozpustné ve vodě.

Tedy hlavně pot. Pleť zároveň hydratuje a osvěží. Nelekejte se, že tampónek může být opět znečistěný. Je to tím, že odstraňujeme jiný typ nečistot. Nyní můžeme nanést noční krém.

 

Zvolila bych Výživný krém s  kmenovými buňkami z argánie nebo pokud je pleť  vyloženě citlivá krém z řady Ryamar - velmi citlivá pleť : Krém s amarantovým olejem, ideální pro suchou a citlivou pleť se sklonem k  podráždění.

Přeji hodně pohody - Eva Štěpánková

 

Dobrý den,
chtěla bych používat Vaší kosmetiku, ale nevím přesně jakou. Nedávno jsem byla poprvé u kosmetičky a ta mi řekla, že mám pleť suchou, povadlou, šedou a mám vrásky. Také mám pihy a skoro po celém obličeji se mi dělají pigmentové skvrny.
Byla bych moc ráda, kdybyste mi poradili kompletní péči o pleť.
Děkuji a pěkný den.
Milada

Dobrý den,

ráda bych Vám doporučila celou řadu, která by zlepšila stav vaší pleti.

Kvalitu pleti velice ovlivňuje čištění, bez kterého se aktivní látky z přípravků nedostanou do spodních vrstev pokožky.

Je třeba tedy začít odstraněním nečistot rozpustných v tukových látkách - tedy Dvoufázovou odličovací emulzí a dočištění pleti od potu Pleťové tonikum na suchou a citlivou pleť.video najdete TADY

Na den bych zvolila Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie, na noc Extra výživný krém s arganovým olejem pro suchou pleť.

Pigmentové skvrny se odstraňují depigmentačním krémem, který se používá 2x denně, předtím se 1x za týden udělá Enzymatický peelig, ale pleť je nutno krýt některým přípravkem na Cílenou UV ochranu pleti, nejlépe Trio aktivním krémeme SPF 30, aby se pigmentové skvrny neudělaly znovu.http://www.mujryor.cz/clanky/pece-o-plet/1359974729-videoclanek--jak-na-pigmentove-skvrny/

přeji hodně úspěchů - Eva Štěpánková

 

Dobrý den, ráda bych používala kosmetické přípravky vaší značky, pro svůj druh pleti bych však byla ráda, kdybyste mi konkrétní přípravky na ošetřování mé pleti navrhli. Je mi 40 let mám smíšenou pleť, kolem očí a úst však již hluboké vrásky apleť (kromě t-zony) je taková vyschlá...také mám pihy, pigmentové skvrny.DDěkuji předem za odpověď. Sochová Vlasta

Dobrý den,

ráda bych Vám doporučila celou řadu, která by zlepšila stav vaší pleti.

Kvalitu pleti velice ovlivňuje čištění, bez kterého se aktivní látky z přípravků nedostanou do spodních vrstev pokožky.

Je třeba tedy začít odstraněním nečistot rozpustných v tukových látkách - tedy Dvoufázovou odličovací emulzí a dočištění pleti od potu Pleťové tonikum na suchou a citliv ovou pleť.video najdete TADY

Na den bych zvolila Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie, na noc Extra výživný krém s arganovým olejem pro suchou pleť.

Pigmentové skvrny se odstraňují depigmentačním krémem, který se používá 2x denně, předtím se 1x za týden udělá Enzymatický peelig, ale pleť je nutno krýt některým přípravkem na Cílenou UV ochranu pleti, nejlépe Trio aktivním krémeme SPF 30, aby se pigmentové skvrny neudělaly znovu.http://www.mujryor.cz/clanky/pece-o-plet/1359974729-videoclanek--jak-na-pigmentove-skvrny/

přeji hodně úspěchů - Eva Štěpánková

 

Dobrý den.
Ráda bych si k svým 60 narozeninám udělala radost v podobě dárku od vás.
Mám smíšenou pleť, povolené obličejové kontury a ostré nosní rýhy. Při skladbě využijte kapsle, séra i masky. Děkuji.Dvořáková

Dobrý den,

neznám sice Váš typ pleti, ale vzhledem k věku bych volila serii Caviar care a Luxury care.

Luxury care: Luxusní sérum na oční okolí s Matrixylem

Cavia care: Denní krém s kaviárem, Noční krém s kaviárem a Oční krém s kaviárem

místo kapslí bych volila: Hydratační sérum s ceramidy, vždy navečer po krém

zdraví Eva Štěpánková

 

zdravim.obsahuje ryor latku propylene glycol..ktera je pry nebezpecna dekuji za odpoved

Pane Zatloukale, nemám ráda prý....

Propylenglyk je netoxická látka, používaná jako humectant.

Nastudujte si Materiály I pro obor kosmetička od jednoho z nejlepších kosmetických chemiků dr. Václava Krse.

Nedá se říci plošně nebezpečná, vždy záleží na množství,ale to platí i o vodě.

 

Dobrý den,oblíbila jsem si oční krém RYOR Aquaton v kelímku,ale před chvílí jsem se dozvěděla,že výroba byla ukončena bez náhrady.Chtěla jsem si jen ověřit,zda je to pravda a zda opravdu neuvažujete o podobném výrobku.Děkuji za odpověď a přeji pěkný den!!Vajdová Alena

Dobrý den,

výroba očního krému Ryor Aquaton byla opravdu ukončena.

Výrobek byl určen hlavně pro karlovarskou zahraniční klientelu a moc se neprodával.

Můžu doporučit jako náhradu Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem, kdy Matrixyl restrukturalizuje  kožní D sítě a je vynikajícídky dalším použitým látkám jako je skvalen, ceramidy, vitamin E, mandlová a jojobový olej.

Dále je k dispozici Oční krém z řady Koenzym Q10 s obsahem avokádového, jojobového oleje a koenzymu Q 10.

A mezi luxusní přírpavky patří i Oční krém s kaviárem, obsahující kaviárový extrakt, makadamiový olej, avokádový olej,D - panthenol a vitamin E.

Doufám, že si z vyjmenovaných přípravků vyberete - zdraví Eva Štěpánková

 

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda je možné kolagenový gel na vrásky používat jako denní krém. Mám normální pleť a chtěla bych vyzkoušet nějakou novou péči proti vráskám a na zpevnění pleti. Pokud by tento produkt pro mně nebyl vhodný, prosím o doporučení jiného produktu z vašeho sortimentu.
Děkuji
Ivana Nováková

Dobrý den,

samozřejmě můžete, ale je to škoda. Raději bych používala teď na jaře a v létě nějaký krém s vyšší UV ochrannou, např. některý z přípravků Cílené ochrany pleti t.j.  Duo - aktivní krém SPF 15 nebo Trio -aktivní krém SPF 30.

Vynikající Kolagenový gel na vrásky bych si nechala na noční ošetření a využila jej i na ošetření dekoltu a svrchní části rukou, kdy se jeho aktivní látky účinně využijí na vysokou regeneraci.

Zdraví Eva Štěpánková

 

Dobrý deň, mám problémy s pokožkou na rukách. Hneď, ako začne byť vonku trochu chladno, mám veľmi suché ruky a to až do takej miery, že mi puká koža na hánkach až do krvi a postupuje to až na zápästie a na prsty (zvrchu rúk, nie dlane). Keď mrzne, je to ešte horšie. Skúšala som veľa rôznych krémov, ale nepomáha nič. Vždy sa mi urobia ranky, ktoré štípu a keď sa hoja svrbí to a tvoria sa mi akési šupinky a tvorí sa začervenanie. Viete mi, prosím, poradiť prípravok, ktorý by mi pomohol aj liečiť aj predísť tomuto problému a je možné ho používať celoročne, teda aj v mraze?

Ďakujem. M.J.

Dobrý den,

na noc bych použila Konopný výživný gel. Je to mastný gel, který se ale velice rychle zasákne.

Pokožka se určitě rychle zhojí. Na den používat po každém mytí rukou Pivní krém  na ruce, který vytváří na rukou tzv. ochrannou rukavici, protože obsahuje lecitinovou složku.

Mytí rukou prosím provádějte Tekutým mýdlem s amarantovým olejem, pokožka je čištěna neagresivními tenzidovými složkami.

Konopný výživný gel na Slovensku k sehnání pouze ve speciálních  prodejnách.

 

hodně úspěchů!

 

Dobrý den, na doporučení jsem si koupila bylinný čaj Lymfodren. Moc mi pomohl a přestaly mi otékat ruce i nohy. Na návodu je napsaná 6týdenní kůra, ale když jsem přestala čaj pít obtíže se vracejí. Mohu pít čaj stále, nebo jsou nutné přestávky? Děkuji za odpověď. Dočkalová Kateřina

Mezi jednou a druhou kúrou udělejte vždy 2 - 3 týdenní přestávku a můžete v pití čaje Lymfodren pokračovat.

Zdraví Eva Štěpánková