MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Přeji hezký den.
Užívám kosmetiku Ryor, s malými přestávkami, už od jejích vzniku. Dlouho jsem, i na doporučení kožní lékařky používala krém s ceramidy. Ale po změně receptury ( přidáním Q10) jsem jsem zaznamenala alergickou reakci. Na tváři vyskočily červené, svědivé pupínky. Jsem alergik na pyly, prach a exhalace a na ostré slunce (u moře). Mám léky. Nepoužívám je pravidelně. Po týdnu se problémy vytratily. Změnila jsem krém. v Poslední době používám extra výživný krém s arganovým olejem. Na léto jsem zvolila Ryamar hydratační krém s amarantovým olejem. Používám krém v dávkovači a jednou jsem se spletla a koupila Hydratační krém s aloe vera a kys. hyaluronovou. Opět silná alergická reakce. Teď jsem si k vánocům koupila Výživný krém se zlatem a arganovým olejem. Je vynikající. Ale cenově dražší. Asi ho budu používat jenom v zimě.
Co byste mi doporučili, když mám pleť velmi suchou a citlivou a starší. Nemáte nějaký odličovací přípravek vše v "jednom". Používám zatím Biodermu na doporučení lékařky. Díky za odpověď.

Pelechová Jaromíra

Dobrý den Jaromíro,


děkujeme za zprávu, moc nás těší milá slova a vaše věrnost. Alergické reakce nás moc mrzí. V případě citlivé pleti se musí výrobky dopředu zkoušet (ideálně na předloktí), citlivější jedinci bohužel reagují i na různé přírodní složky, tak i na drobné změny.


Doporučila bych Vám vyzkoušet některý z těchto krémů, jsou na suchou pleť a jsou dobře snášeny i citlivějšími jedinci:


Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie


Konopný výživný krém s kmenovými buňkamiNa čištění pleti máme Micelární vodu, kterou jiné firmy inzerují jako přípravek "vše v jednom kroku". My však trváme na tom, že je vždy třeba používat jak odličovač, tak tonikum. Každé odličuje jiné nečistoty a tonikum pleť osvěžuje a dodává hydrataci.


Vzhledem k sušší a citlivé pleti bych Vám spíše doporučila Dvoufázový odličovač:

 


1) Odličujte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).

 

 

2) Dočistěte pleť pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt (v této fázi odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě, např. pot).

 

 

Ráno před aplikací krému pleť osvěžte pouze tonikem.


Přeji hezký den a v případě dotazů se neváhejte na nás obrátit. Veronika Ćížková

 

Dobrý den
Zajímá mě co vše bych mohla použít od Vás vzhledem k svému věku.Taky jestli máte nebo zdali budete mít v prodeji někdy BB krémy.
Děkuji za odpověď Jarmila

Dobrý den,


nažíme se striktně nedělit výrobky podle věkové kategorie, to je spíš orientační informace – máme zákaznice, které již ve 20 letech mají velmi suchou pleť a trápí je vrásky, ale také máme zákaznice kolem padesátky, kterým se pleť stále mastí a objeví se pupínky. Nedá se proto úplně generalizovat a doporučit na základě čísla. Spíše dle typu pleti.


Váš konkrétní typ pleti neuvádíte, ale ve vašem věku je časté, že zákaznice trápí suchá pleť a vrásky. Pro takový typ pleti bez jiných obtíží bych doporučila následující ošetření.

 


BB krémy neplánujeme, doporučujeme spíše vrstvenou péči (sérum, krém, make-up).


Večerní péče:


1) Odličujte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).

 

 

2) Dočistěte pleť pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt (v této fázi odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě, např. pot).

 

 

3) Na celý obličej aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou, toto sérum obsahuje vysoké množství kyseliny hyalurnovoé a arganový olej, slouží k dodání hydratace a výživy -> protivráskový efekt.

 

 

4) Pro protivráskovou péči na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem - unikátní aktivní látka Matrixyl vypíná a vyhlazuje vrásky, ceramidy zajišťují vysokou hydrataci a regeneraci pokožky, vitamin E působí antioxidačně, skvalen pokožku zjemňuje, hydratuje a zlepšuje kožní bariéru.

 

 

5) Lokálně aplikujte na vrásky dvakrát denně ráno a večer Výplň vrásek pro korekci pleti. Tento přípravek pleť vypíná jak okamžitě (efekt vydrží cca 5 hodin) a také na dlouhodobém principu, kdy příkazové látky stimulují tvorbu vlastního tuku a tím vlastně "vyplníme" samotné vrásky.

 

 

6) Aplikujte na noc Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie.

 


Ranní péče:


1) Očistěte a osvěžte po noci pleť pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt .

 

 

2) Na celý obličej aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou.

 

 

3) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem.

 

 

4) Lokálně aplikujte na vrásky Výplň vrásek pro korekci pleti.

 

 

5) Na den použijte Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie. Kromě arganového oleje obsahuje i arganové máslo a hlavně kmenové buňky z argánie, které redukují vrásky až o 26 % a přes den pleť chrání proti nepříznivým vnějším vlivům.


Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)

 

Případně také můžete péči doplnit Maskou s kyselinou hyaluronovou z naší řady Professional Skin Care, kterou aplikujte 1x týdně na obličej, krk i dekolt, nechte působit 20 min a poté rozestřete do ztracena (tato maska se nemusí smývat vodou).

 

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat, Veronika Čížková

 

Dobrý den, kosmetiku Ryor už používám několik let a vcelku jsem s ní spokojená. Líbí se mi, že je přírodní. Mám mastnou plet s občasným akné a viditelnými pory. Na čištění používám dvoufázovou emulzi na oči, micelární vodu nebo mycí gel s minerály a bylinné tonikum pro normální a smíšenou plet. Na noc si dávám krém mořské řasy aktivní krém proti vráskám, který střídám s gelem kys. hyaluronová. Vyzkoušela jsem hodně krémů od Ryoru a co mi třeba sedl, tak se již nevyrábí, ale po většině jsem se hodně mastila. Nyní mám lehký krém na problematickou plet s konopím. Je úžasný, jediné, co je asi problém, že nemá spf. Nerada se přetírám ještě jiným krémem, mastí mě to. Ale takhle mi asi propouští do pleti škodliviny, že jo? Jak bych to měla řešit? A používám správné přípravky pro péči o mou plet? Jinak ráno ještě používám na oční okolí aktivní sérum s Matrixylem. Nebo bych měla změnit krémy? Děkuji za rady.

Dobrý den,

 

Konopný korekční krém na problematickou pleť je pro Váš ideální (již se nejedná o problémy spojené s akné, ale spíše pro ty z nás, které mají již pubertu za sebou a stále je trápí problémy jako mastná pleť, pupínky, černé tečky atd., které jsou již spíše způsobené jak typem pleti, nebo třeba životním stylem či hormonální činností těla).


Pokud používáte náš 8v 1 Rozjasňující make-up, tak jste na zimu dostatečně proti UV chráněná, v létě by asi bylo lepší doplnit Duo-aktivní krém SPF 15. Ale pokud je pro Vás pohodlnější pouze make-up tak Vás na běžný den ochrání.

 

Řešením je také po vrstvení pleť zapudrovat nějakým Matujícím pudrem.

 

S pozdravem, Veronika Čížková

 

Dobrý den, chtěla bych si zakoupit kosmetiku od vás, je mě 48 let, mám suchou pleť a bohužel již i spoustu vrásek. Děkuji za radu.

Dobrý den,

 

děkujeme za dotaz. Níže Vám rozepíši návod na ošetření vašeho typu pleti.

 

SUCHÁ PLEŤ


Večerní péče:

1) Odličujte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).

 


2) Dočistěte pleť pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt (v této fázi odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě, např. pot).

 

 

3) Na celý obličej aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou, toto sérum obsahuje vysoké množství kyseliny hyalurnovoé a arganový olej, slouží k dodání hydratace a výživy -> protivráskový efekt.

 

 

4) Pro protivráskovou péči na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem - unikátní aktivní látka Matrixyl vypíná a vyhlazuje vrásky, ceramidy zajišťují vysokou hydrataci a regeneraci pokožky, vitamin E působí antioxidačně, skvalen pokožku zjemňuje, hydratuje a zlepšuje kožní bariéru.

 

 

5) Lokálně aplikujte na vrásky dvakrát denně ráno a večer Výplň vrásek pro korekci pleti. Tento přípravek pleť vypíná jak okamžitě (efekt vydrží cca 5 hodin) a také na dlouhodobém principu, kdy příkazové látky stimulují tvorbu vlastního tuku a tím vlastně "vyplníme" samotné vrásky.

 

 

6) Aplikujte na noc Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie, případně Noční krém s hedvábím.

 

 

Ranní péče:

1) Očistěte a osvěžte po noci pleť pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt .

 

 

2) Na celý obličej aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou.

 

 

3) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem.

 

 

4) Lokálně aplikujte na vrásky Výplň vrásek pro korekci pleti.

 

 

5) Na den použijte Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie. Kromě arganového oleje obsahuje i arganové máslo a hlavně kmenové buňky z argánie, které redukují vrásky až o 26 % a přes den pleť chrání proti nepříznivým vnějším vlivům.

 

Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)

 

Případně také můžete péči doplnit Maskou s kyselinou hyaluronovou z naší řady Professional Skin Care, kterou aplikujte 1x týdně na obličej, krk i dekolt, nechte působit 20 min a poté rozestřete do ztracena (tato maska se nemusí smývat vodou).

 

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat, Veronika Čížková

 

Dobrý den, obracím se na vás s dotazem na doporučení vaší kosmetiky. Mám smíšenou, spíše mastnou pleť se sklonem k akné, místy suchými místy. Potřebovala bych doporučit kompletní řadu péče o pleť- odličování, krémy, ošetření těla.
Předem děkuji za odpověď a Vaši pomoc.
Hezký den.
Kateřina

Dobrý den, Kateřino,

začneme tedy od začátku.

Základem v péči o pleť je její dokonalé čištění. Bez správného čištění se pleť zanáší, póry se ucpávají a pleť nemůže využít aktivních látek z použitých krémů.

Tedy správné číštění by mělo vypadat následovně:

Večer

1- nejdříve je potřeba pleť odlíčit od make-upu a všech nečistot, které na ní za den ulpěly Dvofázovou odličovací emulzí , která je velmi šetrná, ale účinná. I voděodolnou řasenku odlíčí během chviličky.

2 - dočistit pleť Pleťovým tonikem Hydroperfekt. Očistí pleť od zbylých nečistot a potu.

Nyní je již pleť připravena k aplikaci krému. Na Vaši smíšenou pleť se sklonem k tvorbě občasného akné a přesto suchým místy bych doporučila Konopný výživný krém s kmenovými buňkami. Obsahuje vzácnou a velmi účinnou látku kanabidiol, který řeší většinu problémů v pleti. Při pravidelném používání bude pleť vyživená a tvorba akné se eliminuje. Díky obsahu kmenových buněk navíc bude pleť skvěle vyživená a bude bojovat proti začínajícím vráskám.

Jednou týdně doporučuji Gelovou masku slupovací, která dočišťuje pleť a příjemně zmatňuje a stahuje póry. Nanáší se v tenké jednolité vrstvě, nechá se působit 20minut a pak od brady směrem vzhůru sloupnete.

K dodání hydrace pak můžete jednou týdně aplikovat Hydratační masku s minerály a nebo pravidelně večer Kyselinu hyaluronovou - gel.

Hydratační masku s minerály se aplikuje jednou týdně, hydratuje pokožku a tím ji i zpevňuje. Aplikujete v tenké vrstvě na celý obličej. Po 20minutovém působení zbytek masky vetřete do pleti.

Kyselina hyaluronová - gel je jemné, dobře vstřebatelné gelové sérum s vysokým obsahem oblíbené kyseliny hyaluronové, která zajišťuje intenzivní hydrataci a postupnou redukci drobných vrásek. Aplikuje se před krémem. V tenké vrstvě nanesete na obličej, necháte zaschnout a pro ještě intenzivnější hydrataci nanesete na tamponek trochu tonika a poklepete jím jemně pleť, tím do sebe nasaje maximum hydratace. Následně aplikujete krém.

Po vykoupání byste měla aplikovat tělové mléko. Můžete vyzkoušet Konopné tělové mléko z konopné řady, tedy také s obsahem úžasného kanabidiolu. Je velmi příjemné, rychle vstřebatelné. V tomto období, kdy je pokožka vystavována častým změnám teplot a je vysušená, často svědící, účinné látky uvítá a bude skvěle hydratovaná.

Ráno

Pleť se za noc nemá šanci zanést, tedy stačí ji ráno přečistit tonikem. Pleťové tonikum Hydroperfekt je velmi hydratační a má lehký vypínací efekt. Pak je již pleť připravena k aplikaci denního krému. Doporučuji použít Konopný korekční krém pro problematickou pleť .Obsahuje také vzácný kanabidiol, avšak je lehčí než výživný krém.

Pokud nepoužíváte make-up, skvělý pomocník ke zmatnění pleti je Matující krém s pudrovým efektem, který na pleti vytvoří úžasný pudrový efekt, je velmi příjemný a po celý den matuje pleť.

Pokud používáte make-up a neznáte naše make-upy, doporučuji vyzkoušet. Rozjasňující make-up 8v1 je lehký, tónovací, minimalizuje póry a vyrovnává nerovnosti. Hydratuje, rozjasňuje a zmírňuje projevy zarudnutí. Navíc chrání před UV zářením a zvláčňuje pleť. Pro dlouhodobou fixaci aplikujte Podkladovou bázi. Pokud byste si nevěděla rady s výběrem odstínu a neměla poblíž prodejnu s našimi výrobky, ozvěte se a pošleme Vám vzoreček na vhodný výběr odstínu.

V kabelce pak doporučuji nosit Chameleon samozabarvující pH balzám, obsahující vitamin E, makadamový olej a skvalen, čímž hydratuje a vyživí rty, které jsou v tomto období namáhané větrem a často praskají, navíc díky speciální látce zabarvují lehce rty dle Vašeho aktuálního pH. Dále Krém na ruce s vůní grepu a černého rybízu, obsahující lecitin, tzv. druhá rukavice, který bude pečovat o suché ruce.

Věřím, že uvedené výrobky Vám budou vyhovovat.

V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Hezký den

Lucie Rysková

 

 

 

 

 

 

Dobrý den p.Čížková chci Vám poděkovat za doporučení Vašich přípravků, jen mám prosím otázku. Po používání přípravků obličej a nos není tolik červený jako dřív, dá se říct, že po ránu dokonce bledý. Ale jakmile nanesu přípravky, tak obličej i nos zčervená a je mastný, pak se trochu zklidní, ale cítím stále mírné pálení a i po nanesení makeupu je mírně mastný celý den. Dělala jsem si test, ale na předloktí jsem začervenání neviděla. CHtěla jsem se zeptat, zdali je to v pořádku a mám vydržet, a pleť si zvykne. A ještě jestli s Vašimi přípravky se nemusím natírat UV faktorem na ochranu pleti, který jsem dříve kupovala v lékárně.
Děkuji Vám za odpověď a přeji krásný den J.ZL.

Dobrý den,

 

nepíšete jak dlouho krém používáte, občas může trvat cca měsíc než si pleť na nový přípravek zvykne. Zřejmě se bude jednat o krátkou reakci na aktivníl átky. Pokud dráždění po chvíli odezní tak by si pleť měla zvyknout. Pokud je ale podráždění a začervenání výrazné tak krém nadále nepoužívejte.

 

Pro problematické partie, kde se pleť mastí použijte ještě pod makeup vrstvu Matujícího krému s pudrovým efektem, který zvýšenou mazotvorbu vyváží.

 

V zimě Vám jako UV ochrana postačí náš make-up, na léto je možné ještě přidat některý z přípravků z řady Cílená ochrana pleti.

 

Hezký den :) Veronika Čížková

 

 

 

Dobrý den,
objednávala jsem si kabinetní balení kosmetiky Ryor v Zásilkové službě Ryor, Loukov u Mnichova Hradiště, kam se bohužel nemůžu už měsíc dovolat. Kde si mohu kosmetiku objednat?
Děkuji Hovorková

Dobrý den, paní Hovorková,

Vámi zmíněná pobočka není naše a nemáme ji ani v seznamu partnerských prodejen v Královehradeckém kraji, které najdete zde.

Pokud jste kosmetička, můžete se u nás zaregistrovat a odebírat přímo z našeho eshopu za výhodnější ceny. Více informací najdete zde.

Hezký den

Lucie Rysková

 

Dobrý den,
na základě Vašeho doporučení k aplikace gelu s kys. hyaluronovou mám dotaz ohledně následného ošetření tonikem pro lepší vstřebání . Nesmyje se gel při takovémto postupu? Má se tonikum nanést tamponem, nebo jinak?
Poté se ještě nanáší krém s kys.hyaluronovou a kmenovými buňkami. Má se toto všechno provádět ihned po sobě, nebo s přestávkami? Gel a krém se může nanášet i na oční okolí, nebo je třeba vynechat. Pokud se má vynechat, můžete mi prosím poradit přípravek, který na oční okolí pro tento případ použít.
Snad mé neobratně položené otázky rozluštíte a předem děkuji za odpověď.

Naďa L.

Dobrý den, paní Lapková,

určitě rozluštím a poradím tak, abyste zvládla aplikaci levou zadní :)

Základem péče o pleť je její správné čistění, které spočívá ve dvou krocích. V prvním kroku odlíčíte pleť pomocí Dvoufázové odličovací emulze, mlékem nebo Micelární vodou, tak jak jste zvyklá. Přípravek odstraní make-up a nečistoty ulpělé přes den na pleti jako např. smog a další nečistoty. Následuje druhý, neméně důležitý krok a to dočištění pleti Pleťovým tonikem. Ráno pak stačí pouze přečistit pleť tonikem. Takto je pleť připravena pro krém. Čištění je základ, pokud není pleť perfektně čistá, snižuje se vstřebávání aktivních látek z krému.

Kyselinu hyaluronovou - gel aplikujte na vyčištěný obličej. Pro maximální hydrataci můžete ráno i večer. Necháte zaschnout, pleť gel vpije velmi rychle. Následně si na tamponek nalijete trochu tonika a lehce pleť tamponkem poklepete. Nepřetíráte tamponkem obličej, jako když ho dočišťujete, tedy jím ani zbylý gel, který případně zůstal na pleti, nestáhnete. Opět necháte pár vteřin oschnout a můžete aplikovat Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami.  Tyto přípravky můžete používat jak ráno, tak večer.

V případě mrazů pak ráno aplikujte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem místo Krému s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami. Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je podobně výživný jako Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami a navíc bude pleť chránit před mrazem.

Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit.

Hezký den

Lucie Rysková

 

Dobrý den,

mám velice citlivou pleť se sklonem k akné. Na obličeji je vysušená a nepříjmně pne a pálí. Obzvláště pokud použiji nějaký parfémovaný krém nebo nevhodný krém na citlivou pokožku. Nejvíce suchou a citlivou pokožku mám na tvářích. Mohli byste mi prosím poradit vhodný krém? Velice děkuji Kuzebauchová

Dobrý den, paní Kuzebauchová,

na Vaši pleť by se nejvíce hodila naše konopná kosmetika, obsahující vzácný kanabidiol. Jedná se o látku, která řeší většinu problémů v pleti.

Na noc i den používejte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami. Pokud by Vám na den pak připadat moc výživný, vyzkoušejte lehčí variantu Konopný korekční krém pro problematickou pleť. Celé tělo včetně obličeje večer, případně i ráno, ošetřete Konopným tělovým mlékem. Následně výživný nebo korekční krém.

Celá řada je neparfemovaná, tedy vhodná pro velmi citlivou pleť. Věřím, že tyto přípravky Vám budou nápomocny v péči o Vaší citlivou pleť a bude to to pravé.

Základem péče o pleť je její správné čistění, které spočívá ve dvou krocích. V prvním kroku odlíčíte pleť pomocí Dvoufázové odličovací emulze, která odstraní make-up a nečistoty ulpělé přes na pleti jako např. smog a nečistoty rozpustné v tucích. Následuje druhý, neméně důležitý krok a to dočištění pleti od nečistot a mazu, rozpustných ve vodě a to Pleťovým tonikem Hydroperfekt. Ráno pak stačí pouze očistit pleť tonikem. Takto je pleť připravena pro krém. Čištění je základ, pokud není pleť perfektně čistá, snižuje se vstřebávání aktivních látek z krému.

Věřím, že Vám zmíněná péče pomůže a budete spokojená. Můžete se na nás kdykoliv obrátit.

Hezký den

Lucie Rysková

 

Ďobbrý den, potřebuji prosím poradit. V katalogu jsem nenašla krém pro moji věkovou kategorii 65 plus.Téměř u každého krému je napsáno, že je pro všechny věkové kategorie. Asi mám spíše polomastnou pleť. Když se po odlíčení hned nenakrémuji, cítim spíše napnutější pleť. Bude vhodné Revitalizační sérum se zlatem a arg. olejem a na to nějaký krém, třeba Výplň vrásek se zlatem nebo Denní a Noční krém se zlatem. Prosím poraďte. Ještě bych se ráda zeptala, je-li to Revit. sérum nutné. Moc děkuji za radu. Marcela Slezáková 66 let

Dobrý den,

 


děkujeme za Váš dotaz a zájem o naše výrobky.

 


Neklasifikujeme krémy na základě věkové kategorie, ale spíše dle typu pleti - je to velmi individuální. Můžeme mít 20letou zákaznici s vráskami a suchou pletí, ale třeba i 60ti letou zákaznici bez vrásek, kterou naopak trápí pupínky. Radši proto jdeme cestou osobního doporučení.

 


Revitalizační sérum se zlatem je pro Váš typ vhodné, ale nutné není. Dá se také nahradit za jakékoliv jiné sérum - ideálně bych doporučila Kyselinou hyaluronovou ve formě gelu. Séra dodávání pleti extra péči a výživu, a to ve velmi intenzivní míře.

 


Doporučila bych Vám ošetření přímo na míru:


VEČERNÍ PÉČE

1. Odličujte pokožku pomocí Dvoufázové odličovací emulze (a to i v případě, že nepoužíváte make-up, přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty musíme pečlivě odlíčit, jinak aktivní látky z krémů a sér nemají šanci dostat se k pleti), v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v oleji (např. smog a prachové částice).

 

2. Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt . (nyní odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě, např. pot).

3. Aplikujte sérum, doporučuji Kyselinu hyaluronovou ve formě gelu. Způsobuje vysokou hydrataci, výživu a protivráskovou péči. Je také možné pleť po aplikaci navlhčeným tamponkem (ve vodě nebo toniku) poťupkat, aby se do kyseliny hyaluronové dostala ještě větší hydratace.

 


4. Na noc doporučuji jeden z našich nejlepších krémů proti vráskám - Aktivující výživný krém s ASC III. Dodává pleti výživu, není příliš mastný a díky obsahu látky ASC III stimuluje tvorbu vlastního kolagenu v pleti.

 

RANNÍ PÉČE

1. Očistěte a osvěžte po noci pleť pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt .

 

2. Pleť překryjte Kyselinou hyaluronovou ve formě gelu.

 

3. Aplikujte Denní krém s arganovým olejem a zlatem.

 


4. Vyzkoušejte náš Rozjasňující 3v1 Make-up, je lehoučký, neucpává póry, je hydratační, ochranný, nevytváří na pleti masku, ale naopak pleť krásně sjednoducuje. Je k dispozici ve třech odstínech. Díky obsahuje zeleného pigmentu účinně kryje začervenání na pleti včetně červených žilek.

 

 

Nelekejte se většího množství bodů, je to jako s čištěním zubů, jakmile si na tuto "rutinu" zvyknete, bude to automatické :)

 

Přeji hezký den a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat, Veronika Čížková