MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den, mám povadlou, pórovitou pleť, objevují i černé tečky. Prosím o radu, které Vaše výrobky si koupit, jelikož v tom dosti tápu. Děkuji za odpověď.
S pozdravem
Rágulíková Jana

Dobrý den paní Jano,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR.Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt je to vyjímečné pleťové tonikum,které má hydratační a vypínací účinky.Je vhodné také pro citlivou pleť.

2) Na celý obličej aplikujte Sérum s retinolem je to lehké,dobře vstřebatelné sérum,které má hydratační,antioxidační,zklidňující a rozjasňující účinky. Zlepšuje strukturu pleti, omezuje tvorbu vrásek,redukuje pigmentové skvrny a minimalizuje póry.

3) Na oční okolí aplikujte Rozjasňující oční krém s peptidy je to neparfémovaný přípravek ,který spojuje šetrnou a zároveň vysoce účinnou péči o oblast očí.Zajišťuje vyhlazení kontur a zároveň zlepšuje pevnost a pružnost pokožky.Redukuje vrásky v oblasti očí a zároveň snižuje výskyt váčků pod očima.

4) Jako denní krém použijte Aktivující výživný krém s ASC III je to lehký,výživný krém s moderní aktivní látkou ASC III na bázi lipozomu,který cíleně podporuje tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu v pokožce.Tento krém zvyšuje elasticitu a pevnost pleti.Výrazně zpomaluje přirozené stárnutí pleti.Regeneruje a hydratuje pokožku.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkjladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Sérum s retinolem 

4) Na oční okolí opět aplikujte Rozjasňující oční krém s peptidy 

5) Jako noční krém použijte Aktivující výživný krém ASC III 

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

1x týdně použijte Masku na černé tečky tato maska obsahuje komplex ovocných kyselin,které účinně redukují výskyt černých teček.Aplikujte lokálně na problematické partie, nechte 5-10 min. působit a poté zbytky masky omyjte vodou nebo tonikem.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobry den, jsou Vase pripravky vhodne pro tehotne/kojici?

Popr ktere vyrobky nejsou

Dekuji

Dobrý den Lenko,

ano, všechny naše přípravky jsou vhodné i pro těhotné či kojící ženy. Jedinou vyjímku tvoří Čaj Lymfodren, ten obsahuje byliny nevhodné pro kojící. 

Z RYORU zdraví Renata :)

 

Mám 46 rokov, pleť normálna, miestami práve T-zóna trošku suchšia. Výraznejšia vráska medzi obočím, trošku už vrásky okolo očí, primerané veku, ale kameň úrazu padajúca kontúra tváre, začínajúce syslie vačky. Prosím poradíte mi vhodnú dennú aj nočnú starostlivosť? Ďakujem

Dobrý den Adino,

nejdůležitějším úkonem který zásadně ovlivňuje kvalitu a stav pleti je odličování a čištění.  Bez správného čištění nemá následné ošetření kosmetickým přípravkem smysl!!!! Jak tedy na to?

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt (žádné oplachování vodou, voda na pleť nepatří neboť má tendenci narušovat velice cenný ochranný kožní film který výrazně ovlivňuje chování a stav pokožky)

2)Na takto vyčištěnou pleť aplikujete  Výplň vrásek pro korekci pleti - jedinečný přípravek pro rychlou a dlouhodobou výplň vrásek.Zajišťuje okamžitý i postupný účinek při korektivní redukci vrásek.Způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pleti.

3)Následovat bude překrytí Denním krémem s mořskou řasou - lehký hydratační krém s obsahem aktivních látek z mořského planktonu, které pleť výrazně revitalizují.

VEČERNÍ PÉČE

1)Vyčistíte a odlíčíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí   (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích) 

2)Následně pleť dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt  (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému).

3)Na takto vyčištěnou pleť aplikujete  Výplň vrásek pro korekci pleti 

4)Následovat bude překrytí Nočním krémem s mořskou řasou - extrakty z mořských řas podporují zpevnění pokožky a její hydrataci. Krém obsahuje také vitamin E - vitamin krásy a mládí.

2x týdně, vždy na důkladně vyčištěnou pleť aplikujte Lifting masku s ASCIII - Intenzivně zvyšuje hydrataci, pevnost a elasticitu pokožky. Pravidelným ošetřováním dochází k vypínání pleti a vyhlazování vrásek.

Z RYORU zdraví Renata :)

 

Dobrý den. Ráda bych používala Vaši řadu kosmetiky pod galvaniku. Jen si nejsem jistá vhodností s mojí žehlickou. Mám Syncare Galvanic Care II, kde čištění je clean + a zapracování sera nutri-. Kdežto ve Vašem popisu je polarita opačně. Prosím o Vaší radu. Děkuji.

Dobrý den markéto,

 na základě obecných pravidel fungování galvanických přístrojů vám poradím takto:

Přípravek MÍNUS přístroj musí být také nastaven MÍNUS - 1. Čistící gel pod galvanickou žehličku (-), (dva stejné elektrické náboje se odpuzují a důsledkem těchto sil dochází k tomu, že gel č.1 je ,,vtlačován´´ přes epidermis do kůže, kde svým působením uvolňuje nečistoty. )

Přípravek PLUS přístroj musí být nastaven také PLUS - 2. Vyživující gel pod galvanickou žehličku (+) , (dva stejné elektrické náboje se odpuzují, gel č.2 je vtlačován přes epidermis do kůže. V této fázi je zároveň gel č.1 s uvolněnými nečistotami ,,vytažen´´ z hloubky pórů.

Z RYORU zdraví Renata 

 

Dobrý den, je mi 31 let, pleť smíšená, citlivá, mastící T-zóna, po koupeli pleť suchá, vrásky zatím nemám. Oči mám alergické na mnoho druhů kosmetiky (pálení). Žádné krémy jsem dosud nepoužívala, nyní bych to ráda změnila a začala se o svou pleť více starat. Prosím o radu, jaké prostředky si na péči pořídit - denní a noční krém, čistící tonikum, atd. Budu za vaše rady velmi ráda, děkuji.

Dobrý den Lucie,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR.Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

2) Na oční okolí aplikujte Rozjasňující oční krém s peptidy je to neparfémovaný přípravek,který spojuje šetrnou a zároveň vysoce účinnou péči o oblast očního okolí.Komplex aktivních látek zajišťuje vyhlazení kontur a zároveň snížení výskytu váčků pod očima.Tento krém je vhodný ,také pro citlivé oči.

3) Jako denní péči použijte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to lehce vstřebatelný denní krém,který obsahuje UV filtry a tím zajišťuje pleti celodenní ochranu.Zaručuje pleti hydrataci a redukci drobných vrásek.Tento krém zklidňuje  a působí proti začervenání.Je vhodný i do nadcházejícího zimního období.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovaci emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí opět aplikujte Rozjasňující oční krém s peptidy 

4) Jako noční péči použijte Noční krém Mořské řasy je to lehký,jemný,snadno vstřebatelný regenerační noční krém,který zpevňuje a hydratuje pokožku.Obsahuje vitamín E - vitamín krásy a mládí.Tento krém působí preventivně proti vráskám a redukuje všechny projevy stárnutí.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den,chci se zeptat zda je Ryor i kosmetika pro muže.Děkuji

Dobrý den Luďku,

ano, RYOR je kosmetika i pro muže. Můžeme nabídnou jak speciální přípravky pro muže : Pečující krém pro muže , Sprchový gel 3v1 pro muže , Deodorant pro muže s 48hodinovým účinkem  , Balzám po holení . Tak např. báječnou Pivní kosmetiku  a v neposlední řadě jedinečný Urychlovač růstu vlasů :)

Věřte, že je opravdu z čeho vybírat, doporučuji navštívit některou z našich značkových či partnerských prodejen, seznam naleznete zde https://www.ryor.cz/prodejny/ . Nebo objednávejta rovnou na Eshop-Ryor https://eshop.ryor.cz/ 

Z RYORU zdraví Renata :)

 

 

Dobry den, muzete mne prosim poradit s vyberem kremů na pleť? Mam asi smisenou plet, Celo brada jsou pres denmastnejsi. Vecer po umyti pket zase sucha. Pár vrasek kolem oči pri usmevu, a na cele u korene nosu mirná vraska. Dekuji

Dobrý den Vlaďko,

nejdůležitějším úkonem který zásadně ovlivňuje kvalitu a stav pleti je odličování a čištění.  Bez správného čištění nemá následné ošetření kosmetickým přípravkem smysl!!!! Jak tedy na to?

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžíte a očistíte pleť Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt (žádné oplachování vodou, voda na pleť nepatří neboť má tendenci narušovat velice cenný ochranný kožní film který výrazně ovlivňuje chování a stav pokožky)

2)Na takto vyčištěnou pleť aplikujete lokálně (oční okolí, čelo, kořen nosu) Výplň vrásek pro korekci pleti 

3)Následovat bude aplikace Denního krému s mořskou řasou - lehký hydratační krém s obsahem aktivních látek z mořského planktonu, které pleť výrazně revitalizují.

VEČERNÍ PÉČE

1)Vyčistíte a odlíčíte pleť Dvoufázovou odličovací emulzí   (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích) 

2)Následně pleť dočistíte Hydratačním pleťovým tonikem Hydroperfekt  (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému).

3)Na takto vyčištěnou pleť aplikujete lokálně (oční okolí, čelo, kořen nosu) Výplň vrásek pro korekci pleti 

4)Následovat bude aplikace Nočního krému s mořskou řasou - extrakty z mořských řas podporují zpevnění pokožky a její hydrataci. Krém obsahuje také vitamin E - vitamin krásy a mládí.

Z RYORU zdraví Renata :)

 

Dobrý den, ráda bych si u Vás koupila výrobky na čištění i hýčkání pleti, ale Vaše výrobky jsem nikdy nepoužívala, proto bych Vás chtěla poprosit o pomoc s jejich výběrem. Mám zájem o: čistící gel, tonikum, denní krém - nejlépe takový, který by se dal použít pod makeup, a noční krém. Moje pleť je problematická: pokožka tenká a křehká, prosvítají červené žilky, snadno zčervená, mastí se - hlavně zona T, a pupínky mám i ve svém věku také, červené i černé. A vrásky už se také objevují. Moc Vám děkuji!

Dobrý den Marcelo,

vaše pleť je opravdu citlivá a problematická, ideální by pro vás byla návštěva kosmetického salonu, kde vás kosmetička bude mít ,,jak se říká pod rukama" a lépe doporučí vhodné přípravky.  

Naše doporučení na vhodné přípravky a správný postup by bylo následující :

RANNÍ PÉČE

1)Osvěžit a očistit pleť Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť (tonikum nikdy neoplachovat vodou, voda na pleť nepatří neboť narušuje velice cenný ochranný kožní film který je pro kvalitu pleti zásadní, pozor si dejte také při sprchování a mytí vlasů, vždy odstraňte vodu z pleti pryč pomocí pleťového tonika)

2)Lokálně na místa s výskytem vrásky (včetně očního okolí) Výplň vrásek pro korekci pleti 

3)Následovat bude aplikace Krému proti zarudnutí a rozšířeným žilkám ten zajistí vaší pleti výrazné zklidnění a také vytvoří na pokožce tolik důležitou ochrannou bariéru. Extrakty z dubu korkového a mořských řas výrazně snižují zarudnutí pokožky.

S akné snadno zatočíte Antiakné roll-onem - nanášejte bodově několikrát denně již při prvních příznacích vznikajícího akné.

VEČERNÍ PÉČE

1)Odlíčíte a vyčistíte pleť Hydratační micelární vodou  (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích)

2)Následovat bude dočištění Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť   (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému)

3,4)Stejný postup jako ráno, lokálně Výplň vrásek pro korekci pleti, dále pak Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám.

V případě nejasností pište, velice rádi na vše odpovíme :)

Z RYORU zdraví Renata 

 

 

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jaký krém by pro mě byl nejvhodnější (denní i noční). Plen normalni, sucha az smisena, ale citliva. Používám dvoufazovku, hydroperfekt tonikum, retinol serum, rozjasnujici ocni krem, a ted potrebuji poradit jaky krem na noc. Váhám totiž mezi: Arganovym se zlatem a nebo caviarovym, ten exclusive (mercedes ????) krem s ASC III bych si jeste chtela nechat na pozdeji (treba pristi rok ????) ale ten arganovy se zlatem take obsahuje ASC III - tak ze bych zacala s tim ??????? a dale krem na den, rozmyslim opet mezi arganovym se zlatem, ze by me na den pekne rozjasnil a nebo Arganovy vypln vrasek - nebo to bych mohla pouzivat jako serum a pokracovat s caviarovym na den??? Ja chci totiz vsechny vase kremy ???????????? Predem moc dekuji za odpoved a moc vas zdravim. Jiřina

Dobrý den Jiřino,

je skvělé, že chcete všechny naše krémy a ani se vám nedivím, protože jsou všechny úžasné :)

A teď tedy přejdeme k výběru a doporučení denního a nočního krému. Podle popisu typu vaší pleti vám na den doporučuji Denní krém s kaviárem  - je báječný v tom, že pleť rozjasňuje, napomáhá vypínat a zpevňovat kontury a chrání před vlivy znečištěného životního prostředí. Na noc to bude také krém z řady Caviar Care , Noční krém s kaviárem  - ten je unikátní mimo jiné v tom že podporuje obnovu buněk, je to vlastně takový antistresový krém :) a také výrazně zpomaluje přirozené stárnutí pleti. 

Výplň vrásek pro korekci pleti  (tedy pokud nějaké máte) můžete aplikovat lokálně (oční okolí, nosoretní rýhy...) nebo na celý obličej, vždy jako první před aplikací krému. 

Aktivující výživný krém s ASCIII si ponechte tak za 2-3 roky :)

Z RYORU zdraví Renata 

 

Renata Voláková

 

Potřebovala bych poradit s výběrem Vaší kosmetiky.
Věk 51 let, pleť normální, T-zóna lehce mastnější, zatím bez hlubších vrásek. Pravidelné čištění 2-fáz.odlič.emulzí, pak Hydroperfekt tonikum. Dále se pak nedokáži rozhodnout a vybrat z velkého množství produktů. Sérum, krém, oční péče....???? Můžete mi poradit ? Děkuji

Dobráý den,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR. Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt 

2) Na celý obličej aplikujte Kyselinu hyaluronovou-gel je to jemné,dobře vstřebatelné gelové sérum s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové,která intenzivně hydratuje pleť a redukuje drobné vrásky.

3) Na oční okolí aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti je to přípravek pro rychlou a dlouhodobou výplň vrásek.Zajišťuje okamžitý i postupný účinek při korektivní redukci vrásek.Způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pleti.

4) Jako denní péči použijte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to lehce vstřebatelný denní krém,který obsahuje UV filtry a tím zajišťuje pleti celodenní ochranu.Zaručuje hydrataci pleti a redukci drobných vrásek.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze 

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt 

3) Na celý obličej opět aplikujte Kyselinu hyaluronovou-gel 

4) Na oční okolí opět aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti 

5) Jako noční péči použijte Noční krém s hedvábím,betaglukanem a arganovým olejem je to restrukturalizační noční krém,který obsahuje aktivní látky,které cíleně působí na tvorbu kolagenu,čímž dochází k výraznému omlazení pokožky.Tento krém zároveň také zajišťuje pleti hydrataci.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková