MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Pouzivam uz roky vase vyrobky.teraz v lete chcem poradit kompletnou starostlivostou o plet nakolko sa mi v tehotenstve pred par rokmi objavili pri spankoch pigment.skvrny.pouzivam na tie miesta krem spf 30 a zaroven depigmentacny krem. Na ostatne hydratacny krem a vecer krem s morskymi riasami.predtym pletove tonikum. Viete mi poradit aby som tolko kremov na male casti nemusela teraz v lete pouzivat. V lete mam mastnejsiu ale zaroven v T zone suchsiu plet.ake tonikum prip.poradite? Dakujem

Dobrý den Eriko,

děkujeme z váš dotaz a velice nás těší,že používáte naši kosmetiku RYOR.Vaše péče o pleť správná , akorát bych momentálně vynechala ten hydratační krém.Jinak bych postup v péči o pleť ponechala,tak jak máte.

Níže vám napíši jak tedy budete postupovat:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt je to vyjímečné pleťové tonikum,které má hydratační účinky a je vhodné i pro citlivou pleť.

2) Na pigmentové skvrny aplikujte Depigmentační krém tak jak jste zvyklá.

3) Na celý obličej jako denní krém použijte Trio-aktivní krém SPF 30 tento krém nahrazuje klasický denní krém má vysoký stupeň ochrany pleti proti UV záření.Kromě ochrany pleti je také zajištěna hydratce pokožky.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Jako noční péči použijte Noční krém Mořské řasy tak jak jste zvyklá.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Jakou řadu přípravků by jste mi mohli doporučit? Je mi 70 let.
Děkuji za odpověď a přeji krásný a pohodový den.
Marie Houdová

Dobrý den paní Marie,

Děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a veřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt je to vyjímečné pleťové tonikum,které má hydratační a vypínací účinek.

2) Na celý obličej aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to sérum s extrémně vysokým obsahem kyseliny hyaluronové a arganovým olejem.Toto sérum optimálně hydratuje pleť a vypíná vrásky.

3) Na oční okolí aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti je to přípravek pro rychlou a dlouhodobou výplň vrásek.Zajišťuje okamžitý i postupný účinek při korektivní redukci vrásek.Způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pleti.

4) Jako denní krém použijte Výživný krém s kmenovými buňkami z argánie je to neparfémovaný,dobře vstřebatelný krém,který zajišťuje hloubkovou regeneraci a výživu pleti.Zajišťuje zpevnění,hydrataci  a výraznou redukci vrásek.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem 

4) Na oční okolí opět aplikujte Výplň vrásek pro korekci pleti 

5) Jako noční krém použijte Výživný krém s kmenovýni buňkami z argánie 

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, kosmetiku Ryor používám téměř 10 let a jsem s ní moc spokojená. Důvod, proč píši je ten, že jsem si řekla, jestli není čas na změnu a ráda bych se s Vámi poradila. Používám totiž stále ty samé produkty. Je mi 44 let, mám smíšenou pleť s T zónou a dělají se mi pigmentové skvrny. Vrásky mám úměrné věku :) a na pupínky moc netrpím. Na ranní péči používám - bylinné toniku pro normální a smíšenou pleť, hyaluronové sérum od jiné značky, denní krém s koenzymem Q10 + krém SPF 30-50. Večer pleť čistím buď čistícím mlékem pro normální a smíšenou pleť nebo mycim gelem s minerály, následuje bylinné tonikum pro normální a smíšenou pleť, hyaluronové sérum a noční krém s koenzymem Q10. Jednou týdně si dělám peeling a 1-2x týdně použiju masku podle potřeby - klidnící nebo s ASC III. Krém na oči nepoužívám.
Děkuji a budu se těšit na odpověď. Gabriela

Dobrý den Gabrielo,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že používáte naší českou kosmetiku RYOR a jste s ní spokojená.Velice chválím výběr produktů na čištění pleti, protože to je jeden z nejdůležitějších kroků v péči o pleť.Pokud by jste chtěla vyzkoušet jiné naše produkty,tak bych vám doporučila tyto:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť ,tak jak jste zvyklá.

2) Na celý obličej aplikujte Sérum s retinolem je to lehké,dobře vstřebatelné sérum,které ma hydratační,antioxidační,zklidňující a rozjasňující účinky.Zlepšuje strukturu pleti,omezuje vtorbu vrásek a redujkuje pigmentové skvrny.

3) Na oční okolí aplikujte Rozjasňují oční krém s peptidy je to neparfémovný přípravek spojující šetrnou a zaroveň vysoce účinnou péči o oblast očí.Při pravidelné aplikaci dochází ke zmírnění viditelných znaků stárnutí pleti.Tento přípravek zlepšuje pevnost a pružnost pokožky.Zároveň redukuje váčky pod očima.

4) Jako denní péči použijte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to lehce vstřebatelný denní krém,který obsahuje UV filtry a tím zajišťuje pokožce celodenní ochranu.Zajišťuje hydrataci pleti a redukci drobných vrásek.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Pleťového mléka pro normální a smíšenou pleť tak jak jste zvyklá

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť tak jak jste zvyklá

3) Na celý obličej aplikujte Kyselinu Hyaluronovou-gel opět,tak jak jste zvyklá.

4) Na oční okolí opět aplikujt Rozjasňující oční krém s peptidy 

5) Jako noční péči použijte Noční krém s hedvábím,betaglukanem a arganovým olejem je to restrukturalizační noční krém,který obsahuje aktivní látky,které cíleně působí na tvorbu koalgenu v pleti,čímž dochází k výraznému omlazení pokožky.

Peling a masky používejte dál,tak jak jste zvyklá.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

 

Jana Šebková

 

Dobrý večer,
bydlím ve Znojmě, kde je prosím nejbližší kosmetický salon. Používám Vaši kosmetiku už léta, ale vzhledem ke svému věku bych chtěla začít chodit i na odborné ošetření.
Děkuji za odpověď

Dobrý den paní Blanko,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu.

posílám adresu a kontakt na kosmetičku ve Znojmě 

Skoumalová

Podmolí 49
Znojmo

8.8 km

Kontakty

Telefon: 606 606 118

Hezký den přeje jana

Jana Šebková

 

Dobrý deň,

zaujala v predajni drogérie v Retre Vaša značka.
Po dávnych probémoch s akné (do 30 r.) je už pleť v poriadku, ale už by asi potrebovala "posilnenie". Odličovanie a čistenie je moja denná rutina (pomaly si budem dopĺňať vaše veci), ale nechcem si teraz začať kupovať séra a krémy piate cez deviate. Včera som si kúpila krém s SPF30, je príjemný. Vzhľadom na minulosť s akné je jasné, že nemám až taký veľký problém s vráskami (keď vezmeme do úvahy vek) , okrem okolia očí samozrejme, ako skôr s pevnosťou pleti.
Teším sa na vašu skorú odpoveď!

Dobrý den Kataríno,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR.Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt je to vyjímečné pleťové tonikum,které má hydratační a vypínací účinky.

2) Na celý obličej aplikujte Denní sérum s magnolií a mechem je to sérum s unikátním komplexem aktivních látek pro ochranu pleti proti stresu z klimatických změn.Při pravidelné aplikaci sérum posiluje povolené kontury obličeje a zvyšuje pružnost a odolnost pokožky.Zlepšuje elasticitu pleti a zajišťuje pleti hydrataci.

3) Na oční okolí aplikujte Rozjasňující oiční krém s peptidy je to neparfémovaný přípravek  spojující šetrnou a zároveň vysoce účinnou péči o oblast kolem očí. Při pravidelné aplikaci dochází ke zmírnění viditelných znaků stárnutí pleti.Rozjasňuje oční okolí a redukuje také váčky pod očima.

4) Jako denní krém použijte Trio-aktivní krém SPF 30  ,který jste si již zakoupila.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej aplikujte Noční sérum se sněžnou řasou je to sérum s jediněčnou aktivní látkou ze sněžné řasy pro intenzivní hydrataci a vyhlazení pleti během spánku.Při pravidelné aplikaci je pleť pevnější a dochází k viditelné redukci jemných i hlubších vrásek.

4) Na oční okolí opět aplikujte Rozjasňující oční krém s peptidy 

5) Jako noční péči použijte Noční krém s hedvábím,betaglukanem a arganovým olejem je to restrukturalizační noční krém,který díky komplexu aktivních látek,cíleně působí na tvorbu kolagenu v pleti,čímž dochází k výraznému omlazení pokožky.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

 

Jana Šebková

 

Dobrý den, potřebovala bych pomoct se správnou koupí denního a nočního krému. Mám citlivou spíše suchou pleť a začíná se mi dělat vraska na čele.

Dobrý den Barboro,

základní a nejdůležitější úkon, který nejvýrazněji ovlivňuje kvalitu a vzhled pleti je odličování a čištění. Bez správného čištění nemá následné ošetření kosmetickým přípravkem smysl! Večer nejprve pleť vyčistíme odličovačem či mlékem (dle typu pleti) a následně dočišťuje tonikem nebo pleťovou vodou (dle typu pleti)nikdy ne vodou!!! Potom teprve následuje aplikace nočního krému. Ráno se pleť přečistí pouze tonikem (dle typu pleti) a následně se aplikuje denní krém :)

Na vrásku na čele doporučuji aplikovat ráno i večer Výplň vrásek pro korekci pleti . Ideální krém na denní i noční pro váš typ pleti je například Výživný krém s přírodními oleji 

Z RYORU zdraví Renata 

 

 

 

dobrý den, chtěla jsem se zeptat na správný postup večerní vrstvené péče. čistím dle Vašeho doporučení dvoufázově, následně ale nevím správné pořadí péče:
1/ gel s kys. hyaluronovou - mlha s kys. hyaluronovou - arganový olej
nebo
2/ mlha s kys. hyaluronovou - arganový olej - gel s kys. hyaluronovou??
děkuji za radu
Eva

Dobrý den Evo,

správně je postup č.1, Arganový olej má nejhutnější konzistenci a proto musí být aplikován jako poslední :)

Z RYORU zdraví Renata 

 

Dobrý den,
prosím o informaci, zda máte v Praze kosmetické salóny, kde se mohu nechat ošetřit právě kosmetikou RYOR. Vím, že kdysi byly. Pročetla jsem celý web a bohužel jsem info nenašla.
Vám všem tvůrcům, spíš asi tvůrkyním, této kosmetiky fandím a velice děkuji! Jsem totiž vaší zákazncí už sedmnáct let :o)
S přáním krásného dne a všeho nejlepšího vás zdraví Hana

Dobrý den paní Hano,

děkujeme za váš dotaz. Když navštívíte na oficiální webové stránky RYOR,tak na lište nahoře je nabídka kosmetické salóny,pokud do této ikonky kliknete a zadáte, zvolenou část Prahy,tak se vám zobrazí všechny kosmetické salóny v dané lokalitě.

Já osobně bych vám doporučila navšívit náš Profesionální kosmetiský salon RYOR na Praze 6 v Lotyšské  ulici č.10 ,je to náš firemní salón.Naše paní kosmetička se vám bude velice ráda věnovat.

Kontakt:   Jitka Černá  tel:   777/473 102

e-mail: cerna@ryor.cz

Věřím,že s ošetřením budte velice spokojená.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, kosmetických přípravků používám velmi málo. Pleť mám myslím smíšenou. Jen posledních pár let po koupeli mám pleť suchou. Trochu jako by mi byla malá, ale velmi rychle to zmizí i když nenanesu krém. Protože v létě často zapomínám na opalovací krém, ráda bych nějaký denní krém s UV faktorem 30-50. Nějak se mi nechce používat místo toho každý den mastný opalovací krém.

Dobrý den,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR. Ve vašem případě vám mohu doporučit krém z řady Cílená UV ochrana pleti a to Tri-aktivní krém SPF 30 je to polomastný denní krém s kyselinou hyaluronovou ,extraktem z mořských řas,betaglukanem a vitamínem E.Tento krém má vysoký stupeň ochrany proti UV.Zároveň je zajištěna hydratace pleti.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý deň, hľadám vhodnú kozmetiku na tvár - mám zmiešanú pleť a každé ráno a večer si čistím pleť čistiacim gélom, tonikom a následne nočným a denným krémom na tvár a očným krémom. Doteraz som používala jednu kozmetiku, ale už nevyrábajú toniku, ktoré my vyhovovalo, preto vás prosím o ponuku týchto výrobkov v jednom rade. Citlivú pokožku nemám, ani nijak problematickú, jemné vrásky pod očami. Ďakujem

Dobrý den Stanislavo,

dělkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašmu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Bylinným tonikem pro normální a smíšenou pleť 

2) Na oční okolí aplikujte Rozjasňující oční krém s peptidy je to neparfémovaný oční krém,který šetrně pečuje o oční okolí.Komplex aktivních látek řeší redukci váčků pod očima a zároveň zlepšuje pevnost a pružnost pokožky.Při pravidelné aplikaci dochází ke zmírnění viditelných znaků stárnutí.

3) Jako denní péči použije Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to lehce vstřebatelný denní krém,který obsahuje UV filtry a tím zajišťuje pleti celodenní ochranu.Zaručuje hydrataci pleti a redukci drobných vrásek.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Bylinného tonika pro normální a smíšenou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí opět aplikujte Rozjasňující oční krém s peptitdy 

4) Jako noční péči použijte Noční krém s hedvábím,betaglukanem a arganovým olejem je to restrukturalizační noční krém.Obsahuje komplex aktivních látek,které cíleně působí na tvorbu kolagenu, čímž dochází k výraznému omlazení pokožky.Tento krém také zajišťuje hydrataci pleti.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková