MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den, v úvodu chci poděkovat za všechna videa na youtube, která sleduji a jsou pro mne velkým přínosem a vždy dávkou nových informací. Holky jste úžasné, skromné, přitom je váš RYOR opravdu /kdysi v začátcích jsem tento slogan slýchala/ český DIOR. Po vyzkoušení všech věhlasných značek jsem se rozhodla pořídit si celou kompletní péči od RYOR /poměr cena : složení je neskutečná/.A teď tedy přichází má prosba o profesionální radu, jak by tato má “výbava” měla vypadat.
Je mi 55 let. Pleť mám spíše mastnější. Co chci řešit. Ač jsem se snažila od téměř 25 let starat o oční okolí a pleť a byla jsem pyšná, že se mi to daří, v poslední době se mi začaly hodně tvořit vrásky pod očima, vrásky mračící/přemýšlející na čele. Jinak díky spíše mastnější pleti potřebuji řešit rozšířené póry a povadající tendenci pleti než celkově vrásky vyskytujíčí se u suchých typů pleti. Protože se nemůžu rozhodnout, pro kterou z luxusních řad se mám rozhodnout, prosím touto cestou o vaši profesionální radu, která séra, krémy , masky a přípravky z profesionální řady si mám opatřit. Ultrazvukovou žehličku a váš vodivý gel ji vlastním. Moc děkuji, pokud se mým dotazem budete zabývat.

Dobrý den Aleno, móóóc děkujeme za slova chváli :) a za to, že jste se rozhodla pro náš báječný český Ryor :). Jak již jistě víte, nejdůležitějším krokem je správné čištění pleti a to ráno i večer. Na večerní péči doporučuji Dvoufázovou odličovací emulzi následně dočistit Pleťovým tonikem Aquaton , tonikum použijete také na ranní čištění. Jednoznačnou volbou na oční okolí a přemýšlející čelo :) je Výplň vrásek pro korekci pleti - ta obsahuje dvě unikátní aktivní látky. První aktivní látka zajišťuje okamžitý účinek a způsobuje rychlé a bezchybné vypnutí pleti po dobu 6hodin. Druhá aktivní látka zajišťuje dlouhodobý účinek a způsobuje postupné vyplňování vrásek vlastním tukem zevnitř. Na rozšířené póry a povadlou  pleť funguje báječně (sama mám vyzkoušeno) Sérum s retinolem (aplikovat ráno i večer)- je to takový náš miláček :). Sérum obsahuje extrakty a oleje z tropických rostlin, kyselinu hyaluronovou, vitaminy A, C, E a extrakty z mořských řas. Má hydratační, antioxidační, zklidňující a rozjasňující účinky. Zlepšuje strukturu pleti, omezuje tvorbu vrásek, minimalizuje póry, optimálně působí na místa projevů akné a redukuje pigmentové skvrny :) V případě zapracování kosmetickým ultrazvukovým přístrojem se účinek násobí (nutné použít v kombinaci s Vodivým gelem RYOR). Sérum je přes den nutné překrýt denním krémem,vzhledem k tomu, že je vaše pleť mastnější, padla volba na Lehký ochranný krém s rostlinými extrakty - tento jemný, snadno vstřebatelný krém s obsahem fermentovaného extraktu z medu černé včely a rostlinnými výtažky posiluje přirozenou kožní mikroflóru, podporuje syntézu vlastního kolagenu, pomáhá proti předčasnému stárnutí pleti, chrání pleť před modrým světlem z elektroniky a zabraňuje nadprodukci kožního mazu. Prostě pecka:). No a na závěr to nejlepší : Kolagenový gel na vrásky - Přípravek obsahující dvě cíleně vybrané aktivní látky, ASC III a Kalpariane, které ovlivňují tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu v pokožce a výrazně tak omezují tvorbu vrásek.
ASC III je látka na bázi lipozomu, která působí na nervové zakončení buňky, kde cíleně ovlivňuje na daném, určitém místě tvorbu vlastního kolagenu III, který je pro kvalitu pleti zásadní.
Kalpariane je extrakt z hnědé mořské řasy. Stimuluje (urychluje) tvorbu kyseliny hyaluronové a zvyšuje tak hydrataci pleti až o 80%.
Vysoká koncentrace aktivních látek v přípravku je zárukou účinnosti a při kvalitním a intenzivním zapracování je výsledek okamžitě viditelný :). Doporučuji aplikovat 1-2x týdně jako pleťovou masku. 

Z Ryoru zdraví Renata :)  

 

 

 

 

Jsem alergička, ale Ryor snáším a používám léta. Kosmetičkou nově doporučeno místo mastných používat hydratační přípravky. Prosím doporučit řadu celodenní péče o pleť. S díky Lenka

Dobrý den paní Lenko,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že používáte naší českou kosmetiku RYOR a že vám vyhovuje.Věřím,že najdeme hydratační produkty,které budou vyhovovat vašemu typu plet.Dále bych chtěla upozornit,že jedním z nejdůležitejších kroků v péči o pleť je důkladné čištění pleti a proto,by jste na něj neměla zapomínat.

 Níže vám napíši jak správně péčovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt je to vyjímečné pleťové tonikum,které má hydratační a vypínací účinek.Toto tonikum je vhodné i pro citlivou pleť.

2) Na celý obličej aplikujte Kyselinu hyaluronovou-gel je to jemné,dobře vstřebatelné gelové sérum s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové,která intenzivně hydratuje pleť a redukuje drobné vrásky.

3) Na oční okolí aplikujte Aktivní sérum s Matrixylem je to vysoce účinný přípravek ,určený především k ošetření citlivého očního okolí.Zajišťuje vysokou hydrataci a regeneraci pokožky. Vypíná a vyhlazuje vrásky.Zlepšuje kožní bariéru.

4) Jako denní krém použijte Hydratační krém s amarantovým olejem a UV filtry je to neparfémovaný jemný krém s avokádovým,jojobovým, a amarantovým olejem,který je bohatý na obsah skvalenu.Tento krém zajišťuje hydrataci pleti a má klidnící účinek.Chrání před působením volných radikálů.Chrání pokožku před UV zářením.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up.Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit.V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Kyselinu hyaluronovou-gel 

4) Na oční okolí opět aplikujte Aktivní sérum na oční okolí s Matrixylem 

5) Jako noční krém použijte Konopný výživný krém s kmenovými buňkami je to výživný krém,který díky vysokému obsahu aktivní látek řeší současně problémy citlivé pleti a účinně redukuje vrásky.Je vhodný zejména pro sušší,podrážděné a zarudlé typy pleti a i když je tento krém výživný,tak obsah kyseliny hyaluronové zajišťuje pleti  hydrataci.

DOPLŇKOVÁ PÉČE:

1x až 2x týdně použite Hydratační masku s minerály tato maska obsahuje mořské řasy a minerální látky,které pokožku hydrataují a tím jí i zpevňují.Aplikujte na vyčištěnou pleť,nechte 20 min.působit a poté nevstřebané zbytky masky vetřete do pleti.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den. Potřebuju krém c SPF

Dobrý den Yano,

děkujeme za váš dotaz a v tomto případě mohu nabídnout dva produkty  s vyšším SPF.

Jsou to tyto dva produkty:

1) Dou-aktivní krém s SPF 15 je to polomastný denní krém s obsahem kyseliny hyaluronové ,extraktem z mořských řas,bambuckým máslem a vitamínem E.Tento krém zajišťuje střední stupeň ochrany pleti.Kromě ochrany pokožky je zajištěna i hydratace.

2) Trio-aktivní krém s SPF 30 je to polomastný denní krém s kyselinou hyaluronovou,extraktem z mořských řas,betaglukanem a vitamínem E.Tento krém zajišťuje vysoký stupeň ochrany pleti.Působí proti volným radikálům.Kromě ochrany pokožky opět zajištěna hydratace pleti.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, jsem 41 letý muž s mastnou typem pleti, až bych řekl, že pořád se sklonem k aknézním problémům. Používal jsem doposud značku Sisley (konkrétně řadu Sisleyum) se kterou jsem byl hodně spokojený, ale jsem nyní trochu finančně jinde a chtěl bych vás poprosit o doporučení z vašich produktu, konkrétně serum anti age typu, denní a noční krém, muže být i v jedno.

Děkuji

Dobrý den Martine, přípravky na čištění pleti tedy předpokládám máte a používáte, když je po nás nežádáte :), čištění pleti je totiž alfou a omegou kvality pleti. Pokud není pleť správně vyčištěna (ráno i večer) nemohou se aktivní látky z přípravků do pleti přes nečistoty (ty co pouhým okem nevidíme) dostat a plnit tak svůj úkol:). A teď tedy k doporuční, jako sérum pro Váš typ pleti doporučuji jednoznačně Sérum s retinolem  - sérum obsahuje extrakty a oleje z tropických rostlin, kyselinu hyaluronovou, vitaminy A, C, E a extrakty z mořských řas. Zlepšuje strukturu pleti, omezuje tvorbu vrásek, minimalizuje póry, optimálně působí na místa projevů akné a redukuje pigmentové skvrny. Má hydratační, antioxidační, zklidňující a rozjasňující účinky :). Sérum aplikujte ráno pod krém, večer není nutné překrývat. Ideální denní krém pro Vás je (POKUD MÁTE PLEŤ VELICE MASTNOU) Matující krém s pudrovým efektem - mořská řasa - s inovovaným složením na bázi organogelu s výrazným matujícím efektem. Vysoký obsah mikročástic účinně absorbuje kožní maz. Extrakt z přímořského heřmánku pokožku zklidňuje, zpevňuje a chrání proti volným radikálům. Pokud je vaše pleť jen mastná :) :) pak doporučuji Lehký ochranný krém s rostlinnými extrakty - jemný, snadno vstřebatelný krém s obsahem fermentovaného extraktu z medu černé včely a rostlinnými výtažky. Díky obsaženým aktivním látkám a pravidelné aplikaci získá pleť MATNÝ a hedvábný efekt. Je to jedinečný krém přímo nabušený :) aktivními látka, jeho účinky jsou opravdu unikátní, např.  - posiluje přirozenou kožní mikroflóru
- zabraňuje nadprodukci kožního mazu
- pomáhá proti předčasnému stárnutí pleti
- podporuje syntézu vlastního kolagenu
- chrání pleť před modrým světlem z elektroniky

Z Ryoru zdraví Renata :)           


 

 

Dobrý den, prosím o radu, jaké přípravky mi doporučíte pod galvanickou žehličku? Je mi 45 let, Děkuji Slavíková.

Dobrý den Žaneto, 

děkujeme za váš dotaz. 

Pod galvacickou žehličku patří pouze tyto tři produkty:

1.ČISTÍCÍ gel pod galvanickou žehličku , obsahuje kromě základních složek extrakt z aloe vera a extrakt měsíčku lékařského
2.VYŽIVUJÍCÍ gel pod galvanickou žehličku , obsahuje kromě základních složek kyselinu hyaluronovou, extrakt ze zeleného čaje a další hydratační komplex
3.ZVLHČUJÍCÍ ROZTOK pod galvanickou žehličku , obsahuje účinné hydratační složky a komplex látek - glycerin, ureu, mléčnany aj.


POSTUP PRÁCE
1.Důkladně vyčistěte pleť pomocí Dvoufázové emulze
2. Plet dočistíte Zvlhčujícím roztokem pod galvanickou žehličku
3.Aplikujte Čistící gel pod galvanickou žehličku(-) - náslduje práce s galvanickou žehličkou (-), jestliže žehlička přestává souvisle klouzat na pokožce, je nutné přidat na pokožku Zvlhčující roztok pod galvanickou žehličku - kluznost žehličky se zlepší.
4.Zvlhčujícím roztokem pod galvanickou žehličku dokonale odstraníte zbytky gelu.
5.Nyní naneste na pleť Vyživující gel pod galvanickou žehličku (+) a přepněte žehličku do polohy s plusovou polaritou, kdy zároveň zapracujete Vyživující gel (+) a zároveň vytahujete nečistoty, které se uvolnily při 1. kroku
6. Na závěr - po ukončení celého procesu je nutné pleť vyčistit Zvlhčujícím roztokem pod galvanickou žehličku.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den,
řadu let používám Vaši kosmetiku, se kterou jsem moc spokojená. Roky přibývají, některé přípravky jsem změnila a nebo přidala a prosím o radu, jaké přípravky používat na jaro a léto. I když nejsem nejmladší, mám stále mastnější T-zónu, kde mám stále černé tečky, a i jizvičky po akné, tváře jsou nyní věkem už sušší - takže některé lehčí krémy mi přestávají vyhovovat, a samozřejmě vrásky přibývají. Nyní používám: ráno Bylinné tonikum pro normální a smíšenou pleť a pak Lehký ochranný krém s rostlinnými extrakty - je skvělý. Večer na odlíčení Dvoufázovou odličovací emulzi, pak Bylinné tonikum pro normální a smíšenou pleť, Oční krém s koenzymem a Výživný krém s ceramidy. Donedávna jsem asi po dobu 2 měsíců po vyčištění pleti ráno a večer používala Kyselinu hyaluronovou - gel. Před pár lety jsem vyzkoušela řadu s Arganovým olejem, ale moc mi nevyhovovala. Váhám, zda již z důvodu vyššího věku začít používat nějakou luxusnější řadu Ryor. Také velmi chválím Váš nový katalog. Děkuji za odpověď.

Hanka

Dobrý den Hanko, předem moc děkujeme za pochvalu našich produktů a nového katalogu, je opravdu báječný :). První změnu provedeme u očního krému, tam doporučím Výplň vrásek pro korekci pleti aplikovat budete ráno i večer. Změnit by jste také mohla (ale nemusíte :) )tonikum, za Hydratační pleťové tonikum Hydroperfekt u něj je skvělé že obsahuje hodně hydratačních látek a aloe vera má výrazný hydratační a vypínací účinek. Skvělé by také bylo zařadit ráno i večer, vždy pod krém Sérum s retinolem  - sérum obsahuje extrakty a oleje z tropických rostlin, kyselinu hyaluronovou, vitaminy A, C, E a extrakty z mořských řas.
Má hydratační, antioxidační, zklidňující a rozjasňující účinky.
Zlepšuje strukturu pleti, omezuje tvorbu vrásek, minimalizuje póry, optimálně působí na místa projevů akné a redukuje pigmentové skvrny. Na černé tečky doporučuji jednoznačně Masku na černé tečky - maska s obsahem komplexu ovocných kyselin účinně redukuje výskyt černých teček a zároveň stahuje póry. Díky obsahu kyseliny hyaluronové je pleť hydratovaná. Možností a skvělých produktů je samozřejmě více :)

Z Ryoru zdraví Renata 

Renata Voláková

 

Děkuji za info http://www.mujryor.cz

Dobrý den Jane,

netušíme za co nám děkujete, ale je to milé :)

Z Ryoru zdraví Renata :)

Renata Voláková

 

Dobrý den.Trápí mne pigmentové skvrny na rukou,co by jste doporučili z Vaší řady?Děkuji E.Svobodová

Dobrý den paní Evo,

děkujeme za váš dotaz a na váš stávající problém vám mohu doporučit tento produkt:

Depigmentační krém je to krém speciálně vyvinutý pro pleť se sklonem k tvorbě pigmentových skvrn.Ovlivňuje pigmentové skvrny vznikající v důsledku hormonálních změn,působení slunečního záření i věku.Tento krém se aplikujte 1x až 2x denně na pigmentové skvrny.V letních měsících je vždy nutné přes aplikovat přípravek s UV filtrem.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

dobry den, nejedna se o me, ale o moji mamku, ma starecke skvrny na obliceji i na rukou. chtela jsem se optat, zda mate nejaky přípravek na odstranění stareckym skvrn ci zesvetleni, aby to nebylo tak vidět. plet ma smisenou a vek 53 let. dekuji za odpověď, dosud nepouziva zadny vyrobek od ryoru , ale chtela bych, aby tsky zacala pouzivat.

Dobrý den Kláro,

děkujeme za váš dotaz a pro vaší maminku vám mohu doporučit náš přípravek:

Depigmentační kém je to krém vyvinutý pro pleť se sklonem k tvorbě pigmentových skvrn.Ovlivňuje pigmentové skvrny vznikající v důsledku hormonálních změn,působení slunečního záření i věku.Tento krém se aplikuje lokálně 1x až 2x denně na pigmentové skvrny a vždy se musí překrýt denním nebo nočním krémem.V letních měsících je nutné přes aplikovat krém s UV filtry.Maminka může krém použít i na pigmentové skvrny na rukou.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková