MůjRyor.cz Kosmetický blog
NEWSLETTER

Jak správně čistit svoji pleť? Trápí vás akné nebo vrásky? Odpovědi na nejčastější dotazy jsme shrnuli do videí.

Stále tápete nebo jste nenašli potřebnou informaci? NAPIŠTE NÁM!

 

Naše specialistky vám navrhnou ošetření vhodné přímo pro vaši pleť.

 

komunikace bude osobní
kam vám přijde odpověď
čeho se váš dotaz týká
pro naši lepší představu při doporučení správné péče
bude vám doručen seznam prodejen ve vašem regionu
nepovinný údaj

E-mailová adresa nebude zveřejněna a nebude použita pro další účely. Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a od 25.5.2018 dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR ochrana osobních údajů), souhlas se zpracováváním svých osobních údajů uvedených na formuláři pro konkrétní odpověď na svůj dotaz. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu mujryor@ryor.cz a dále dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb v platném znění, t.j. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Účastník současně prohlašuje, že pro případ uvedení jiné e-mailové adresy než vlastní, disponuje souhlasem dotyčné osoby. Více informaci o tom, jak nakládáme s os obními údaji si můžete přečíst tady.


 

Dobrý den,
začala jsem používat produkty Vaší značky teprve nedávno a musím říct, že jsem s ní velmi spokojená. Moje péče zahrnuje dvoufázovou odličovací emulzi, tonikum pro normální a smíšenou pleť, sérum s retinolem a konopný korekční krém pro problematickou pleť. Mám smíšenou pleť s občasným akné. Chtěla bych pleť hydratovat a zároveň zabránit tvorbě vrásek.
Dostala jsem darem Oční krém koenzym Q10, krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami a noční krém s hedvábím, betaglukanem a arg. olejem. Chtěla bych se zeptat na vhodnost použití těchto produktů na můj typ pleti.
Předem moc děkuji za odpověď
Přeji hezký den
Jana Haláková

Dobrý den Jano,

přípravky které používáte jsou skvěle zvolené :) - hydratují, rozjasňují, omezují tvorbu vrásek, optimálně působí na místa projevů akné a zlepšují strukuru pleti. Prostě splňují vše co od nich očekáváte :) Doporučuji ještě doplnit o Rozjasňující oční krém s peptidy a Antiakné roll-on  - je to taková naše ,,zázračná" tyčinka která výrazně napomáhá redukovat aknotické projevy a nedostatky na pleti. Antiakné roll-on nanášejte bodově několikrát denně již při prvních příznacích vznikajícího pupínku.

Z přípravků které jste dostala je pro váš typ pleti vhodný pouze Oční krém s koenzymem Q10. Ostatní dva krémy pro vás budou mastné a hlavně neřeší výskyt akné. 

Z RYORU zdraví Renata :)

 

hi, I have a combination and sensitive skin . I also have uneven skin tone and dark circles. I have also noticed alot of small bumbs on my forehead and more dark marks on my cheecks.I would like some suggestions on the type of products I could try and use.

Hello,

I would suggest following skincare.

Evening
1) Cleanse your skin with Two-phase emulsion (even if you dont use makeup)
2) Finish cleansing with toner Hydroperfect
3) On area under eyes use Kaviderm – cream against dark circles
4) Apply Serum with Retinol (on whole face, helps agains pimples and with the uneven skin tone)
5) Use Hemp Correction Cream for problematic skin

Morning
1) Cleanse your skin with toner Hydroperfect
2) On area under eyes use Kaviderm – cream against dark circles
3) Apply Serum with Retinol (on whole face, helps agains pimples and with the uneven skin tone)
4) Use Hydrating cream with amaranth oil

For shipping around czech republic you can use this eshop:

https://eshop.ryor.cz/x7323/dvoufazova-odlicovaci-emulze-pro-vsechny-typy-pleti 

https://eshop.ryor.cz/x10301/ryor-hydroperfekt-hydratacni-pletove-tonikum 

https://eshop.ryor.cz/x12097/serum-s-retinolem 

https://eshop.ryor.cz/x9256/kaviderm-krem-na-redukci-kruhu-a-vacku-pod-ocima 

https://eshop.ryor.cz/x9909/konopny-vyzivny-krem-s-kmenovymi-bunkami 

https://eshop.ryor.cz/x7471/hydratacni-krem-s-amarantovym-olejem 

 

 

 

Dobrý den, můžu váš keratinový sprej na vlasy používat během dne i na suché vlasy? Dále bych se chtěla zeptat jestli můžu keratinový sprej použít i po smytí barvy čerstvé nabarvených vlasů. Děkuji Hezký den preju????

Dobrý den Heleno,

děkujeme za váš dotaz.  

ANO náš Keratin sprej můžete použít na suché vlasy mezi jejich mytím. A také ho můžete použít do čerstvě obarvených vlasů.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den chtěla jsem se poradit jaký krém bych měla užívat na svou plet . Mám suchou plet . Děkuji Koškova Zdena .

Dobrý den paní Zdeno,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYOR. Jedním z nejdůležitějších kroků v péči o pleť je důkladné čištění pleti a proto by jste na něj nikdy neměla zapomínat.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt je to vyjímečné pleťové tonikum,které má hydratační a vypínací účinky. Je vhodné i pro citlivou pleť.

2) Na oční okolí aplikujte Rozjasňující oční krém s peptidy je to nepafémovaný přípravek ,který spojuje šetrnou a zároveň vysoce účinnou péče o oblast kolem očí.Komlex aktivních látek zajišťuje vyhlazení kontur a redukci jemných vrásek.Tento krém zároveň snižuje redukci váčků pod očima.

3) Jako denní krém použijte Extra výživný krém s arganovým olejem pro suchou pleť je  to výživný,lehký,jemně mastný krém s vysokým obsahem bio arganového oleje.Tento krém má vynikající vstřebatelnost bez mastného pocitu,zabraňuje pocitu suchosti pokožky, vyhlazuje vrásky a aktivuje unavenou pleť.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit. V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na oční okolí opět aplikujte Rozjasňující oční krém s peptidy 

4) Jako noční krém opět použijte Extra výživný krém s arganovým olejem pro suchou pleť 

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, prosím o radu ohledně péče o moji pleť. Mám sušší, řekla bych citlivější pleť, hlavně tedy v létě se sklonem k zarudnutí a svědění. Nejvíce mi však vadí taková hrubost, drsnost hlavně na tvářích, stále s tím bojuji a téměř nic nepomáhá, peeling pomůže na pár hodin. Ještě bych se ráda zeplatla, zda Vy sama používáte značku Ryor? Děkuji za Vaše rady. Pěkný den. Lucie.

Dobrý den Lucie,

děkujeme,že jste se se svým dotazem obrátila na naší poradnu. Velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetku RYOR a věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti. Co se týče vaše dotazu,tak ANO samozřejmě používám RYOR. Jsem milovnicí naší kosmetiky.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť 

2) Na celý obličej aplikujte Sérum s retinolem je to lehké,dobře vstřebatelné sérum,které má hydratační,antioxidační,zklidňující a rozjasňující účinky. Zlepšuje strukturu pleti, omezuje tvorbu vrásek,minimalizuje póry a redukuje pigmentové skvrny.

3) Na oční okolí aplikujte Rozjasňující oční krém s peptidy je to nepafémovaný přípravek ,který spojuje šetrnou a zároveň vysoce účinnou péče o oblast kolem očí.Komlex aktivních látek zajišťuje vyhlazení kontur a redukci jemných vrásek.Tento krém zároveň snižuje redukci váčků pod očima.

4) Jako denní krém použijte Krém s amarantovým olejem je to ochranný,výrazně mastný,ale lehce vstřebatelný krém s vysokým procentem amarantového oleje a účinnou látkou skvalen. Je ideální pro suchou a citlivou pleť se sklonem k podráždění. Má antoixidační účinek a je ideální pro ošetření vrásek. 

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit. V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích

2) pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika pro suchou a citlivou pleť v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Sérum s retinolem 

4) Na oční okolí opět aplikujte Rozjasňující oční krém s peptidy 

5) Jako noční krém opět použijte Krém s amarantovým olejem 

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den, mám poměrně závažný atopický ekzém, běžná péče pro mě nepřipadá v úvahu. Mám mírné vrásky, vzhledem k věku ne tolik, díky neustálému nutnému promazávání. Krémy proti vráskám s kyselinou hyularonovou nemohu používat. Používám dlouhodobě Reha special, který vyhovuje a zajímalo by mě,zda bych ve vaší nabídce našla cenově přijatelnější ekvivalent.

Dobrý den Hano,

z našich produktů můžeme nabídnou řadu Cannabis Derma Care - tato řada je vyjímečná obsahem aktivních látek. Na rozdíl od běžné kosmetiky obsahující pouze konopný olej, obsahuje vzácný kanabidiol (CBD). Ten zajišťuje pokožce významné regenerační účinky. Přípravky jsou vhodné pro každodenní péči u pokožku suchou, šupinatou, zarudlou, svědící a podrážděnou. Celkovou péči doporučuji začít již při mytí (pokud vás tedy atopický ekzém trápí i na těle nebo rukou) a to Konopným sprchovým olejem . Na nejsušší a nejvíce problematická místa pokožky je určen Konopný výživný gel - aktivní látky zabudované do struktury unikátního velmi mastného gelu, okamžité promaštění extrémně suchých míst, výrazně napomáhá obnově ochranného kožního filmu. Dalším přípravkem je Konopné tělové mléko - ovlivňuje pokožku v zásadních hodnotách a parametrech, napomáhá ovlivnit většinu problémů pokožky souvisejících s přesušenou kůží, mírní podráždění a výrazně zkvalitňuje, zlepšuje a tonizuje pokožku těla i pleti. V případě, že by jste současně chtěla řešit také vrásky, doporučuji Konopný výživný krém s kmenovými buňkami  - jedinečný krém, který díky vysokému obsahu aktivních látek řeší současně problémy citlivé pleti a účinně redukuje vrásky. Je vhodný zejména pro sušší, podrážděné, šupinaté a zarudlé typy pleti s vráskami.

Z RYORU zdraví Renata :)

 

 

Trapi me sucha pleť.

Dobrý den Radko,

zejména u pleti suché a citlivé je velice důležité správné čištění pleti a vyhnou se co nejvíce kontaktu s vodu a to i při mytí vlasů nebo sprchování (voda narušuje velice cenný ochranný kožní film který je pro kvalitu a stav pleti zásadní).

Ráno osvěžíte a očistíte pleť Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť  (žádné oplachování vodou!!), na takto vyčištěnou pleť aplikujete Extra výživný krém s arganovým olejem pro suchou pleť - výživný, jemně mastný krém s vysokým obsahem bio arganového oleje. Zabraňuje pocitu suchosti pleti, posiluje ochrannou bariéru pokožky, vyhlazuje vrásky a aktivuje unavenou pleť :)


Večer pleť vyčistíte a odlíčíte Dvoufázovou odličovací emulzí   (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích), následně pleť dočistíte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť  (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému). Na takto vyčištěnou pleť aplikujete Krém s amarantovým olejem - ochranný, výrazně mastný, ale lehce vstřebatelný krém s vysokým procentem amarantového oleje a účinnou látkou skvalen.

Vhodné je péči doplnit o pravidelnou aplikaci Enzymatického peelingu - peeling obsahuje AHA-kyseliny a enzym které jemně a cíleně odstraňují zrohovatělou vrstvu pokožky. Odstraňuje vrchní odumřelou (suchou) vrstvu buněk a tím se stává pokožka jemnou a hebkou.

Z RYORU zdraví Renata :)

 

 

 

 

Dobrý den, je mi 45 let, mám smíšenou pleť, na tvářích sušší, drobné vrásky kolem oči a úst, tmavší kruhy pod očima, občas se mi udělá nějaký pupínek na bradě a v létě mám sklon k tvorbě pigmentových skvrn. Prosím o radu, jaké přípravky používat na jaře a v létě. Děkuji.

Dobrý den Věro,

děkujeme za váš dotaz a velice nás těší,že jste si vybrala naší českou kosmetiku RYROR. Věřím,že vybereme produkty,které budou vyhovovat vašemu typu pleti.

Níže vám napíši jak správně pečovat o pleť a jaké produkty použít:

RANNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť očistěte a osvěžte Pleťovým tonikem Hydroperfekt je to vyjímečné pleťové tonikum,které má hydratační a vypínací účinky. Je vhodné i pro citlivou pleť.

2) Na celý obličej aplikujte Sérum s Retinolem je to lehké,dobře vstřebatelné sérum,které má hydratační,antioxidační,zklidňující a rozjasňující účinky. Zlepšuje strukturu pleti, omezuje tvorbu vrásek, optimálně působí na místa projevů akné,minimalizuje póry a redukuje pigmentové skvrny.

3) Na oční okolí aplikujte Kaviderm krém na redukci kruhů a váčků pod očima je to intenzivní přípravek s  komplexem aktivních látek,které napomáhají redukovat kruhy a váčky pod očima. Tento krém zároveň intenzivně regeneruje a hydratuje pokožku.Redukuje jemné vrásky.

4) Jako denní péči použijte Denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem je to lehce vstřebatelný denní krém,který obsahuje UV filtry a tím zajišťuje pleti celodenní ochranu. Zaručuje hydrataci pleti a redukci drobných vrásek.Tento krém celkově zklidňuje pleť.

VEČERNÍ OŠETŘENÍ:

1) Pleť odličte pomocí Dvoufázové odličovací emulze a to i v případě,že nepoužíváte make-up. Přes celý den se nám na obličeji usazují různé nečistoty a ty je potřeba důkladně odlíčit. V tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné v tucích.

2) Pleť dočistěte pomocí Pleťového tonika Hydroperfekt v tomto kroku odličujeme nečistoty rozpustné ve vodě.

3) Na celý obličej opět aplikujte Sérum s retinolem 

4) Na oční okolí opět aplikujte Kaviderm krém na redukci kruhů a váčků pod očima 

5) Jako noční péči použijte Noční krém s hedvábím,betaglukanem a arganovým olejem je to restrukturalizační noční krém s obsahem aktivních látek,které cíleně působí na tvorbu kolagenu, čímž dochází k výraznému omlazení pokožky.Tento krém také zajišťuje pleti optimální hydrataci.

V případě dalších dotazů pište,rádi vám na ně odpovíme.

Hezký den přeje Jana

Jana Šebková

 

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda lze některý z vašich sprchových gelů použít vpřípadě nutnosti i jako šampon na vlasy?
Děkuji.
Vlasta

Dobrý den Vlasto,

pouze Sprchový gel 3v1 pro muže se používá současně také jako šampon a kondicionér. 

Z RYORU zdraví Renata :)

 

Dobrý den, mám problém s nosem dle dermatoložky mám popraskané žilky... nos je cerveny ☹️ Což mě vadí. Existuje přípravek který by toto eliminoval ? Pleť mám sušší drobné vrásky. Nejcitlivější je oční okolí. Doporučíte mi péči. Již používám oční krém.. dekuji za radu Jana

Dobrý den Jano,

zejména u citlivé pleti se sklonem k začervenání a rozšířeným žilkám je velice důležité správné čištění pleti a vyhnou se co nejvíce kontaktu s vodu a to i při mytí vlasů nebo sprchování (voda narušuje velice cenný ochranný kožní film který je pro kvalitu a stav pleti zásadní). Používat ochranné krémy, které pleť chrání před zimou, sluncem, větrem apod. Jak tedy správně postupovat?

Ráno osvěžíte a očistíte pleť Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť  (žádné oplachování vodou!!), na takto vyčištěnou pleť nanesete na oční okolí Rozjasňující oční krém s peptidy - neparfemovaný přípravek vhodný i pro velice citlivou pleť, spojuje šetrnou a zároveň vysoce účinnou péči o oblast očního okolí. Na ostatní části pleti aplikujete Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám - vysoce účinný krém na bázi tekutých krystalů s výrazným zklidňujícím účinkem, vhodný pro všechny typy podrážděné pokožky. Působí proti zarudnutí, pleť hydratuje, zklidňuje a vytváří na pokožce ochrannou bariéru. Extrakty z dubu korkového a mořských řas výrazně snižují zarudnutí pokožky. Probiotická kultura (Lactobacillus pentosus) vytváří ochrannou bariéru, zejména u velmi citlivé až atopické pleti. Dle potřeby (při pocitu suchosti pokožky) doporučuji ještě překrýt výrazně mastným a ochranným Krémem s amarantovým olejem 

Večer pleť vyčistíte a odlíčíte Dvoufázovou odličovací emulzí   (tím odstraníte nečistoty typu kožní maz, zplodiny z ovzduší, make-up apod - tedy nečistoty rozpustné v tucích), následně pleť dočistíte Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť  (tímto krokem odstraníte pot, tedy nečistoty rozpustné ve vodném médiu, zároveň pleť hydratujete a připravíte na aplikaci krému). Na takto vyčištěnou pleť nanesete na oční okolí Rozjasňující oční krém s peptidy, na ostatní části pleti  Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám , dle potřeby doplnit Krémem s amarantovým olejem. 

Z RYORU zdraví Renata :)