Dny otevřených dveří ve výrobním areálu RYOR se konaly 24. a 25. dubna 2015, a to u příležitosti 70. narozenin zakladatelky a majitelky Ing. Evy Štěpánkové. Jak sama prohlásila „oslava takového výročí je vhodná už jen  prací“. V tu chvíli ale ještě nevěděla, co si touto větou na sebe ušila.

 

Jelikož víme, že naše paní majitelka je pro nás tou nejlepší vizitkou, protože pokud se někdo zeptá, jak je možné,  že v 70. letech vypadá tak skvěle, odpověď je jasná – používá kvalitní kosmetiku RYOR! Tím pádem jsme ji poprosili, aby vítala před firmou všechny návštěvníky a organizovala nástupy jednotlivých skupin a průvodců.

 

Musíme dodat, že ona to zpětně vidí úplně jinak - po celé akci prohlásila, že byla hned na začátku akce v pátek v 10 hodin „vystrčena“  před firmu, aby uklidňovala natěšené  davy a dodnes si na nás, organizátory, ukazuje prstem. Nicméně bylo vidět, že je ve svém živlu a že takovou pozornost od návštěvníků ani nečekala. Návštěvníci se s Ing. Štěpánkovou vítali, diskutovali i fotili.

 

Ing. Štěpánková dostala i dort!

 

Jak už jsme zmiňovali, dorazilo přes 1 500 lidí, překvapilo nás i v jaké míře dorazili muži. Ti se zajímali zejména o technické vybavení firmy, původ strojů a další vybavení. Nechyběly ani děti, a to ve věku od 3 měsíců až do 18 let.

Exkurze probíhaly formou komentovaných prohlídek za plného provozu na několika stanovištích, kdy jsme procházeli výrobním areálem přesně po toku výroby, tedy  – sklad surovin – sklad kapalných surovin-navažovna – varna –balící linky – sklady hotových produktů  - administrativní budova.

 

Na konci každý návštěvník obdržel dárek, mohl se poradit s kosmetickými specialistkami, nakoupit a dokonce, pokud dával při prohlídce dobrý pozor, si i zasoutěžit.

 

Průvodců bylo připraveno celkem 9, a to z různých oddělení – Marcel z výroby, Aneta z laboratoře, Eva z vývoje, Lucka z marketingu, Verča –  z exportního oddělení, Majka a Dan – grafici, Silva – asistentka a Jana z obchodu. Každý průvodce ušel během dne přes 10 kilometrů. Nicméně po každém průvodcovském dni plnil důležitou roli náš Uvolňující mátový gel, který je vhodný pomocník na fyzickou i psychickou únavu a následovala aplikace na spánky, za krk i na nohy -  hned nám bylo lépe. :-)

 

Uvolňující mátový gel

Rádi bychom poděkovali Vám, našim zákazníkům, za hojnou účast a nadšené reakce a fotky, které jste nám posílali ještě několik dnů po skončení akce, a to ať už na mail či Facebook. A stejně tak bychom rádi poděkovali celému týmu, který se na akci podílel a jde o desítky lidí. A to především za usilovnou snahu a za to, jak jsme společně vše zvládli. Ukázalo se, že takové akce jsou sice náročné z hlediska energie, ale tým utužují.

 

A těšíme se na další dny otevřených dveří, nedokážeme sice ještě říci datum a dokonce ani rok, možná se akce bude konat opět až za pár let, přece jen je  to akce náročná nejen energeticky, ale také z hlediska čistoty a sanitace ve výrobě, která po akci probíhala na 200 %. Nicméně uděláme opět vše pro to, aby se naše budoucí aktivity maximálně vydařily!

 

Tým RYOR

 

Tým RYOR 2