PŘÍPRAVKY DERMA RYOR JSOU VHODNÉ K PÉČI O POKOŽKU:


– podrážděnou, svědící a začervenalou


– s periorální dermatitidou, lupénkou, atopickým ekzémem


– s růžovkou neboli rosaceou


– šupinatou, olupující se, pro pokožku hlavy s výskytem lupů


– s rozšířenými žilkami a zarudnutím

 

 

 

Vznik podráždění

Mezi podněty, které způsobují takovou nestandardní reakci organismu, patří hormonální vlivy, strava, stres, léky, chemické látky, zvýšená teplota prostředí, pobyt v klimatizovaných prostorách, aplikace nevhodného kosmetického přípravku (včetně bio a lékárenských produktů). Účelem řady Derma Ryor je znovu obnovit důležitou ochrannou kožní bariéru, pleť zklidnit a hydratovat, což zajišťuje přítomnost specifických aktivních látek. Všechny výrobky řady Derma Ryor jsou nejen dermatologicky, ale také klinicky testovány na dermatologickém pracovišti.

 

 

 

 

Klidnicí sérum pro intolerantní pokožku

Neparfemovaný, nemastný, lehký, jemný gel s obsahem panthenolu, zinc pyrithionu, extraktu z physalis (mochyně), přímořského heřmánku (Sea Mayweed) a speciálních druhů mořských řas (Laminaria Ochroleuca). Je určen ke zklidnění podrážděné, svědící a začervenalé pokožky.


– pro všechny věkové kategorie

– pro péči o podrážděnou pokožku kolem úst a nosu, např. s periorální dermatitidou,  kontaktním ekzémem

- vhodný pro péči o všechny typy problematické pokožky

– vhodný i k ošetření problémů vlasaté části hlavy

– dermatologicky a klinicky testován

Sérum pro intolerantní pokožku

 

Aktivní látky v Klidnicím séru pro intolerantní pokožku

Klidnicí sérum obsahuje vysoké množství klidnicích látek, jedná se především o extrakt z mochyně peruánské (Physalis peruviana), který účinně opravuje poškozený kolagen, dále o extrakty ze speciálních druhů mořských řas a mořského heřmánku s antioxidačním a vysoce regeneračním efektem.

 

 

 

 

 

Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám (s probiotiky)

Vysoce účinný krém na bázi tekutých krystalů s výrazným zklidňujícím účinkem, vhodný pro všechny typy podrážděné pokožky. Působí proti zarudnutí, pleť hydratuje, zklidňuje a vytváří na pokožce ochrannou bariéru.


– pro všechny věkové kategorie

– extrakty z dubu korkového a mořských řas výrazně snižují zarudnutí pokožky

– probiotická kultura (Lactobacillus pentosus) vytváří ochrannou bariéru, zejména u velmi citlivé až atopické pleti

– komplex vitaminů A, C a E ve formě lipozomu působí antioxidačně, posiluje žilní stěny a předchází jejich praskání

– dermatologicky i klinicky testováno

 

Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám

 

 

Aktivní látky v Krému proti zarudnutí a rozšířeným žilkám

Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám obsahuje vysoké množství specifických látek, které současně pleť zklidňují, hydratují, redukují začervenání,  posilují žilní stěnu a zlepšují ochranou bariéru pleti. Mezi tyto aktivní látky patří probiotika (kmen Lactobacillus pentosus), extrakt z dubu korkového, extrakt z mořských řas a lipozomy s obsahem vitaminu A, C a E. Struktura přípravku – tekuté krystaly vysoce podporuje vstřebávání všech aktivních látek do hlubších vrstev pokožky. Na rozdíl od jiných forem kosmetických přípravků se z tekutých krystalů účinné látky neuvolňují naráz, ale postupně. Tekuté krystaly zvyšují až trojnásobně hydrataci, protože voda vázaná na tekuté krystaly nepodléhá rychlému odpařování a zabezpečuje dlouhotrvající efekt.

 

 

 

 

Význam probiotik v kosmetice

Probiotika jsou většině lidí známá jako živé mikroorganismy přidávané do potravin, které zajišťují zlepšení rovnováhy střevní mikroflóry. V kosmetice se ovšem žádné živé mikroorganismy vyskytovat nesmí, neboť kosmetické produkty musí mít doloženou mikrobiologickou stabilitu.  V kosmetických produktech se využívají tzv. lyzáty neboli produkty probiotik. Aktivně napomáhají k obnově ochranné kožní bariéry, což ocení zejména ti, kteří mají velmi citlivou a aknotickou pokožku, kde je kožní bariéra významně porušena. V Krému proti zarudnutí a rozšířeným žilkám je využit kmen Lactobacillus pentosus.

 

 

 

Doporučené ošetření přípravky řady Derma Ryor:

 


Večer


1) Pleť nejprve vyčistíme Pleťovým mlékem čisticím Arnika pro suchou a citlivou pleť nebo Dvoufázovou odličovací emulzí.

 

2) Následně pleť dočistíme Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť.

 

3) Na pleť aplikujte přípravky řady Derma Ryor, nejprve Klidnicí sérum pro intolerantní pokožku a následně Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám.

 

V případě, že řešíte pouze zarudnutí či prevenci rozšířených žilek, aplikujte pouze Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám.

 

 

Ráno

 

1) Pleť se přes noc příliš neznečistí, proto pleť vyčistěte pouze Pleťovým tonikem pro suchou a citlivou pleť.

 

2) V případě citlivé pleti aplikujte přípravek řady Derma Ryor Klidnicí sérum pro intolerantní pokožku, následně aplikujte Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám, který během dne poskytne pleti dostatečnou ochranu před vnějšími vlivy (chlad, smog, nečistoty), a zároveň potlačuje projevy stresu.

 

V případě zarudnutí či prevence rozšířených žilek aplikujte na pleť pouze přípravek z řady Derma Ryor Krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám.

 

 

Veškeré produkty a informace najdete na www.ryor.cz