LIDÉ Z RYORU „líbí se mi přístup rodinné firmy“ říká Ivana Manowetz   Čas od času nám píšete zprávy se slovy „Díky Ryore“. A díky tomu jsme si uvědomili, že by bylo fajn vám náš tým představit. Za Ryorem totiž stojí konkrétní tým, konkrétní lidé. Je nás tu celkem 80, jsme rodinná firma, takže postupně Vám ukážeme naše kolegy z různých oddělení. Seznámíme Vás s jejich fungování ve firmě, ale i  s jejich postoji a oblíbenými produkty.

 

NEWSLETTER

LIDÉ Z RYORU „líbí se mi přístup rodinné firmy“ říká Ivana Manowetz

 

Čas od času nám píšete zprávy se slovy „Díky Ryore“. A díky tomu jsme si uvědomili, že by bylo fajn vám náš tým představit. Za Ryorem totiž stojí konkrétní tým, konkrétní lidé. Je nás tu celkem 80, jsme rodinná firma, takže postupně Vám ukážeme naše kolegy z různých oddělení. Seznámíme Vás s jejich fungování ve firmě, ale i  s jejich postoji a oblíbenými produkty.

 

 

Jako první vám dnes představíme obchodní zástupkyni pro Západní Čechy Ing. Ivanu Manowetz.

 

Ivaně jsme položili pár otázek.

 

 

Jak dlouho pracuješ v Ryoru?

 

Ve společnosti Ryor pracuji třetím rokem.


Jak vypadá tvůj typický den?

 

Můj den začíná pravidelně v 8:00 prací na počítači. Jakmile vyřídím e-maily a objednávky, usedám do auta a vyrážím do terénu. Na každý den mám předem naplánovanou trasu. Při návštěvách na prodejnách řeším potřeby svých zákazníků, seznamuji je s novinkami a všemi informacemi, které je zajímají. Dle potřeby zákazníka objednám chybějící produkty a doplním propagační materiály. Jakmile navštívím všechny prodejny, vracím se zpět domů, kde ještě řeším věci, na které přes den nebyl čas. A pak už věnuji čas jen sobě a své rodině.


Proč jsi se rozhodla pro Ryor?

 

Společnost Ryor mi byla sympatická nejen svou strategií, ale především svými produkty, které jsem si zamilovala už jako malá slečna u maminky v koupelně.


Co tě na práci baví?

 

Baví mě její různorodost, kontakt se zákazníkem a možnost plánování svého pracovního dne dle vlastních představ.


Co bylo na začátku nejhorší?

 

Seznámení se s regionem, který pro mě byl naprosto cizí. Měsíc před nástupem do Ryoru jsem se přistěhovala z opačného konce republiky. Navigace byla ze začátku mým velkým parťákem. J


Nejoblíbenější produkty?

 

Ufff, kde začít? J Amarantový olej, Dvoufázová odličovací emulze, Hydroperfekt, Kyselina hyaluronová gel, Noční krém s mořskými řasami, Duoaktivní krém SPF15, Zjemňující cukrový peeling Lemongrass, Konopný šampon se zklidňujícím efektem, Báze pod make-up a hlavně Rozjasňující make-up 8v1, bez něj nemůžu existovat.


Určitě jste z fotek poznali, že Ivana je v radostném očekávání přírůstku do rodiny, tedy se s námi na čas rozloučí.

 

Přejeme jí hlavně zdraví, spokojenost a velkou dávku energie, kterou jistě bude potřebovat J